2737
2739

سر یه جریانی چندسال قبل شوهرم کارت منو که داذه بودم بره خرید کنه شماره کارتمو داده یکی از آشناها برای فروش جنسی.طرف جنسو گرفته استفاده کرده ترکونده خراب کرده برگردونده شوهرمم تحت فشار گذاشته که پولامو پس بده ده تومنشو داد باقی و‌نداد گفت بیا جنستو بگیر یا جنس نو ببر گفت نمیخوام و خلاصه...من روحمم خبردار نبود یارو چون شوهرمو پیدا نکرد رفته ازمن صاحب کارت و شوهرم شکایت کرد و الانم بعد یکسال رفته اجرای احکام...باید بدم و ندارم 😭 لعنت به همچین شوهر بیخیالی

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید

دم عیدی حالم بدجور گرفته ‌بخدا وضعمون اصلاااااا خوب نیس یک تومنم تو حسابم ندارم چ برسه بیست تومن

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب شوهرت چی میگ

اونم نداره بده بیکار شده .بخاطر سکته قلبی چندسال قبل اصلا کار نمیتونه کنه.بیکاره .فقط گاهی تعمیرات میکرد بخور نمیر برا خرج روزانه مغازه هم نداره تو خونه انجام میداد.الان که کاملا صاف صافیم.میگه جور میکنم ولی کو

2740
الان یعنی شوهرت نمیخواد پولو بده؟ برات دردسر درست کرده ولی براش مهم نیست؟ عزیزم طلا بفروش بده 

ندارم طلا یه حلقه از دخترمه کلا پنج تومنم نمیشه

مگه پیامک ثنا اومده برات؟ حکم غیابی گرفتن؟ اگه غیابی هست میتونی بری اعتراض بزنی.

غیابی نبود کاش غیابی بود

فایده داره اصلا؟

ازیه وکیل سوال کن یا ۱۲۹ قوه قضاییه زنگ بزن بهتر راهنماییت میکنن من تقریبا ۳۰۰و خورده ای بود که وکیل گفت اعسار بزن چون درامد نداشتم و تراکنش نداشتم قبول میشد البته مسالمت امیز حل شد . باز سوال کن ان شاءالله حل بشه فقط شاید اموالتو بازداشت کنن نتونی بفروشی حسابتو ببندن .

دادگاه تشکیل شده نرفتین؟

رفتیم ولی آخرای جلسه رسیدیم یارو رفته بود قاضی هم ففط از شوهرم سوال میکرد.نفر اول اونو زدن .شوهرمم حماقت کرد گفت اصلا دادم نمیدم ندارم  فعلا که بیکارم فلان

2706