2737
2734

از زندگی متاهلی متنفرم 

کاش غررغرای مامانمو بجون میخریدم

کاش سرصدای خونمونو ب اینجا ترجی میدادم

کاش بد دهنیای بابامو تحمل میکردم

حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره یه ماهه سر زندگیمم کتکم میزنه فحشم میده عوضیه حرفای بدی بم میزنه منم از خجالتش در میام

پای بابامو دوروز بعد عروسی باز کرد اینجا بی احترامی بی حرمتی

دیگ نمیخامش چند شبه جای خابمو عوض کردم باهاش غذا نمیخورم ب حرفاش توجه نمیکنم ازش متنفرم دلم میخاد بمیره بگم مرد

راه طلاق ندارم خسته شدم ازش ۴سال باهم دوست بودیم 

میگف عاشقمه ولی نیست همه حرفاش دزوغه زندگیم ته خطه نمیخامش کمکم کنید ارومم کنید من از این زندگی متنفرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برام عجیبه چرا همه ازدواج‌های عشق عاشقی تهش اینطوری میشه 💔☹️

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

یعنی توی این ۴سال نشناختیش؟

یکم عجیبه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740

چی بگم خواهره خودمم زندگیش شبیه شماس منتها موند و بچه دار شد چون جا برای برگشت به خونه پدری نداره ماها مجبوریم به موندن چون چاره نداریم کاش همه شاغل بودم اینجور قوی میشدیم و میتونستیم بهتر برای ایندمون تصمیم بگیریم خانواده هم خیلی مهمه که پشتت باشن 

2706