2733
2739
عنوان

با این دوست چیکار کنم؟+اسکرین شات

239 بازدید | 17 پست

یه رفیق صمیمی دارم نزدیک ۱۵ ساله باهم دوستیم خیلی دخترخوبیه اما مثلا هروقت خودش دورش خلوت باشه میگه بیا بریم بیرون یا مثلا حرف بزنیم.اما هرسری که من میخوام که بریم بیرون میگه نه امروز کار دارم امروز با خواهرمم و این حرفا… وقتاییم که میریم همیشه من ماشین میبرم حتی گاهی خواهرشم میاره اما تاحالا نشده هرروز که با خواهرش میرن بیرون بگه دنبال توام میام باهم بریم،منم دیگه ام نمیتونم دوست جدید پیدا کنم که بهش اعتماد داشته باشم.شما بودین چیکار میکردین؟بعضی اوقات مثل امروز بدجور دلم میگیره و دلم میخواد باهاش باشم اما اینجوری جوابمو میده…حتی گاهی واسه اینکه بیاد میگم مهمون من بریم کافه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم با دوستم همین طورم

وقتی من میگم بیابرین فلان جا میگه نه نمیزارن خانواده م 

ولی وقتی اون میخواد بره جایی و به من میگه بیا با کله میرم 

چیکار کنم دیگه تنهام ولی خب زیاد باهاش نمیگردم این مواقع

تو هم همین طور باش

منم با دوستم همین طورم وقتی من میگم بیابرین فلان جا میگه نه نمیزارن خانواده م  ولی وقتی اون م ...

دقیقا مثل من،خیلی بده،هرچقدر میگم این سری اگه گفت نمیرم اما باز با کله میرم دنبالش

2738

وایب بدی گرفتم از پیامش

این هرجور دوست داری فکر کن رو من به آدمایی میگم که فکرشون برام مهم نیست آدم جدی‌ا‌ی تو زندگیم نیستن ولی یه دوست یعنی یه فردی که اندازه خودش مهمه و تو دلخور بودی یعنی اصلا ناراحتیت براش مهم نبوده؟

شاید بهتره بیخیال همچین آدمی بشی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
وایب بدی گرفتم از پیامش این هرجور دوست داری فکر کن رو من به آدمایی میگم که فکرشون برام مهم نیست آدم ...

درسته همیشه میگم دیگه نمیرم سمتش اما وقتی اون میاد منم با کله میرم…

منم دوست اینجوری دارم از دوم راهنمایی حتی دانشگاه یجا بودیم و الان بعد ازدواج .همیشه عین همین دوست شما بود .منم سرمو ب زندگیم گرم کردم بارها گفته دیگه سراغی نمیگیری گفتم وقتی سرت شلوغ جواب یه پیام نمیدی منم بهم برخورد دیگه عزیزترین دوستم باشی ولی آدمم غرور داره .

درسته همیشه میگم دیگه نمیرم سمتش اما وقتی اون میاد منم با کله میرم…

به نظرم تو اینجوری مواقع به خودت یادآوری کن که باید برای خودت ارزش قائل باشی

تنهاییت رو با آدم‌های درست و حسابی‌تر پر کن

برو دوست‌هایی پیدا کن که اینجوری نباشن

به هرحال آدم تنها باشه بهتر نیست تا هر بار اینجوری حس بد بگیره؟ نمیدونم بازم خودت میدونی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706