2733
2739

ی تاپیکی بود چن وقت پیش بعد من یکم از نظریه های داورین و شوپنهاور در حد علمم نوشتم و بقیشم گفتم نمیدونم 

یکی اومد ریپلای زد ک اره گنجشکای لب پنجرمونم اینطوری نیستن

گفتم فک کنم حالت خوب نیس اخه گنجشک لب پنجرم شد استدلال

گفت حالا ک عصبانی شدی تو دو قطبی هستی😂😂😂😂

گفتم بابا یچیزیو بلد نیستی حداقل حرف نزن دو قطبی اخه

خیلی با اطمینان گفت نه هرکی عصبانی شه دو قطبیه

دو قطبی معیار داره کرایتریا داره مرجعش DSM-5 فاز های مانیا و دپرشن داره هر فاز حداقل ۲ هفته طول میکشه مگه الکیهههههه

تازه همون مانیا و دپرشنشم باید تایید بشه و دقیق یادم نیس ولی مثلا افسردگی ۹ تا معیار داشت ۵ تاش حتما باید در مدت حداقل ۲ هفته در فرد دیده بشه

چرا بعضیا سوادشون در حد صفر ادعاشون در حد کهکشان

دیگ حوصلشو نداشتم جوابشو ندادم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

داروین* 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این از اعتماد به نفس نیست از عوارض جانبی همه‌گیری شدن رسانه ست.

طرف دو تا مطلب تو اینستا درباره دوقطبی میبینه فکر می‌کنه روانشناس شده.

تقصیر این روانشناسی زرد و این چیزا هم هستا. همه رو سمی کرده.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

خداوکیلی اگ اطلاعات ندارین نظر ندین ک ضایع بشین

یا اول کامنتاتون بنویسین نمیدونم.دقیق نمیدونم یا بنظر من‌...

ن اینک قطعی تو چیزی ک ن علمشو دارین ن هیچی نظر میدین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این از اعتماد به نفس نیست از عوارض جانبی همه‌گیری شدن رسانه ست. طرف دو تا مطلب تو اینستا درباره دوق ...

میتونه بگه من دیدم یا شنیدم ن اینک با قطعیت صحبت کنه از چیزی ک هیچ سر رشته ای نداره و حالیش نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

چون از هرچیزی یکمش و بلدن

باهمین یکم تو مسائل علمی هم اظهار نظر میکنن

چندوقته پیش منم با یه خانمی راجع به مسئله سابلیمینال و تاثیرش روی ژن ها صحبت میکردم منو بی سواد خطاب میکرد کلا

من خودم اینجوریم وقتی در مورد مسئله ای علمش و ندارم اصلا ورود نمیکنم بهش

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
شما هم اطلاعاتت سطحیه  صرفا چند واژه و پادکست شنیدی و دوتاکلاس نشستی

عزیزم من پرستارم بیمارستان روان رفتیم کاراموزی این درسارو خوندم بر اساس dsm-5 امتحانشو دادم الانم کامل یادم نیس اول حرفامم میگم یادم نیس

دی اس ام فایو و معیاراش تو هیچ پادکستی نیست.اینا درسای تخصصی بچه های علوم پزشکی و روانشناسیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون از هرچیزی یکمش و بلدن باهمین یکم تو مسائل علمی هم اظهار نظر میکنن چندوقته پیش منم با یه خانمی ...

اعتماد بنفسشون خیلی زیاده وگرنه منم بوده نظری دادم دقیق نمیدونستم ولی اولش گفتم من یجایی خوندم یا یجایی شنیدم یا دقیق خاطرم نیست و ادامه نظرمو مینویسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعتماد بنفسشون خیلی زیاده وگرنه منم بوده نظری دادم دقیق نمیدونستم ولی اولش گفتم من یجایی خوندم یا یج ...

درستشم همینکاره

ولی خب بعضیا خیلی متعصبن از موضع خودشون پایین نمیان

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
درستشم همینکاره ولی خب بعضیا خیلی متعصبن از موضع خودشون پایین نمیان

اینطور ادما کمبود اعتماد بنفس دارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706