2737
2734

فک کردم نوشتی بیاین فالتونو بگیریم با کله دویدم تاپیکت 😂

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فانتزیم اینه یه روز از خواب بیدار بشم و ببینم همه فامیلام مهاجرت کردن رفتن یه جزیره خیلی دور بی آب و علف و متاسفانه دیگه هیچ وقت نمیتونن برگردن و اون جا هم آنتن نمیده و نمیشه زنگ زد

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
میخای میگیرم برات      حافظ

بگیر😍❤️

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2738
عزیزم.شاید رسیدی.تلاشی در این زمینه کردی؟

از هر جهت ک فکر کنی 

تنها راهش زندگی کردن تو تهرانه ..

انلاین و اینور اونور ..

ولی نه پشتیبان دارم نه چیزی 

همه میگن فقطططط تجربی 

دیگ برام فانتزی شده 🙂🥺

خوب اومدههه.ای صبا نکهتی از کوی فلانی به من ار

ای جان

از کوی یار😁❤️

2706