2733
2734
عنوان

نوزاد دوماهه با گریه های شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 40 پست
دختر منم همینجوری بود بزارش توی پتو کوچیک دوتایی تابش بدید اگه آروم شد مال دل درد و نفخ هستش

هیچ کس همراهی نمیکنه

اره ارام میشه

ولی اینهمه گریههههههههه

منو میرتوسونه

حتی بغلش نمیتونم بکنم

فقط گریه

خدایا چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه منم همین بود کولیک از و اهورا نی نی خوب بود یکم بهتر میشد من خودمم رژیم سختی میگرفتم

شما بغلش میکردی ارو ود؟

من بغلش میکنم هم گریه میکنه

تا چندماهگی بچتون اینجوربود؟

خیلی وحشتناک گریه میکنه ها میفهمم چی میگی  صدای جارو برقی و سشوار هم آرومش میکنه  جاری م ...

اره شما هم اینجور بود؟

بغل نمیتونم بکنم گریه میکنه

فقط وقتی خوابه گریه نداره

وقتی بیداره ممکنه چند دقیقه اروم باشه ولی بعدش گریه میکنه

2731

عزیزم با تمام وحودم درکت میکنم

ببین بغلش کن و حرکت کن و درهمین حین بهش شیر بده یکم بهتر میشه

یه گهواره با بند توی خونه درست کن مثل پتو عمل میکنه

کولیک از و اهورا نینی خیلی خوبه بچه من فقط با اینا بهتر میشد

من خودم دراز میکشیدم گاهی میذاشتمش رو شکمم آروم میشد

بچه من رفلاکس هم داشت که رفلاکس هم اذیتش میکرد و اونم شده بود قوز بالا قوز

چیزای نفاخ نخور

نوزادم تا 4 ماهگی وحشتناک بود دیگه کم کم بهتر شد

گهواره هم اگر بلد نیستی بگو بهت توضیح بدم

اره شما هم اینجور بود؟ بغل نمیتونم بکنم گریه میکنه فقط وقتی خوابه گریه نداره وقتی بیداره ممکنه چن ...

اره دیگه کولیکه بگیر 

شما همون پدی لاکت رو سر ساعت حتما سر ساعت بهش بده حتما تو یخچال نگهداری کن چون باکتری فعاله تو دمای محیط و گرما خراب میشه 

به خورد خوراک خودتم دقت رعایت کن چی برا کولیک خوبه چی بد

https://like.timefriend.net/17104097063508730
عزیزم با تمام وحودم درکت میکنم ببین بغلش کن و حرکت کن و درهمین حین بهش شیر بده یکم بهتر میشه یه گه ...

نه گهواره بلد نیستم

خدا فرزندتونو نگه داره سلامت

دلم برا بچم میسوزه

نه گهواره بلد نیستم خدا فرزندتونو نگه داره سلامت دلم برا بچم میسوزه

ببین اسی داروها اثر چندانی نداره تا دوره کولیک بچت بگذره منم تجربه کردم 

اول اینکع تو ماشین دور دور کنی آروم میشه طبق تجربه من

دوم شیر خشک نان کامفورت موثره طبق تجربم

سوم ننو خونگی ببند یا بخر واسش خیلی موثره 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
عزیز شیرخشک ببلاک یک میخوره

با دکترش مشورت کن نان کامفورت بده بهش برا نفخ و دلپیچه هست

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ببین اسی داروها اثر چندانی نداره تا دوره کولیک بچت بگذره منم تجربه کردم  اول اینکع تو ماشین دو ...

ممنون

ننو خونگی چطوری درست کنم

ننو از کجا بخرم

میترسم یه چی بگیرم اثر نکنه

عزیزم با تمام وحودم درکت میکنم ببین بغلش کن و حرکت کن و درهمین حین بهش شیر بده یکم بهتر میشه یه گه ...

تصور اینکه ره ببرمش و بهش سیر بدم مشکله

چون بخودش وحشتناک میپیچه

اینقدر بخودش میپیچه ک نگو

شیرخشک میخوره

ممنون ننو خونگی چطوری درست کنم ننو از کجا بخرم میترسم یه چی بگیرم اثر نکنه

نگاه اول نخر درست کن اگ اوکی بود بخر

مادر من برا بچم دوتا از این میخ اهنی خیلی بزدگها کوبید دیوار بند بست پتو انداخت ته ننو گود هست بچه میخوابه دلش اروم میگیره

ی بندم ببند بجای دسته به ننو تابش بده

2706