2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار اگه یه اتفاق زودتر از موعد بیفته،آپشن محسوب میشه واسه بچه😁😁

دقیقاااااا منطقشم چیبود میگف چون همچیو میکنه دهنش حتما لثش میخاره حالا ما هی میگفتیم نه اون میگف اره 😂😂آخه چیزی زودتر اتفاق بیوفته آپشن نی 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
بچه ها فقط به چشم مادر پدرشون عزیزن 

با عزیز. و. فلان بودنش. کاری ندارم بچه کسی.  ۱سالکی تازه چهار دست و پا میزه. همین که. تو دلش. میگه اخی. چه  زود چهار دست و پا میره. بچه این تمومه همون جا چشم. زده میشه 

2731
حالا شما که مجردی ما هم که متاهلیم چشم نمی‌زنیم والا بچه فقط از پدر و مادر و نزدیکای خودش چشم میخوره ...

به خدا من بچه خواهر برادرزاده هامم کاریشون ندارم ..... 

بچه ایشونم که اصلا ندیدم ونخواهم دید دردنیا 

خدا نگه داره 

مااااشاااللللهههه

2740
شاید بیش فعاله...تو حاملگی تغذیه رو رعایت کردی؟چون زن دایی من انقدر ویتامینو اجیلو فلان خورد بیچاره ...

خیلی خوردم نه ویتامینی ام مدام. قبل بارداریم خودم و. شوهرم 

استارتر مگه چی گفت معلم اخلاق شدین 

ماشالا عزیزم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

خانم وقتي ميترسي كسي اينجا با خوندن اين حرف ب بچت اسيب بزنه مگه مجبوري بنويسي 

خب نگو تا نترسي اين حرفا توهين ب مخاطب هست جاي ديگه نگو ادما بهشون بر ميخوره ما غريبه ايم بيخيال ولي ب اشناهات نگو

دختر من حتی غلت هم نزد ۹ ماهگی یهویی راه رفت الانم واقعا باهوشه

ماشالا بهش😍🥰😘😘😘

ولی خوب انقدر سریع نمیشه گفت اینا چیزایی هست که نیاز به بررسی داره 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با عزیز. و. فلان بودنش. کاری ندارم بچه کسی.  ۱سالکی تازه چهار دست و پا میزه. همین که. تو دلش. م ...

به خدا من حتی تودلمم نگفتم .... 

ملت انقدر دغدغه دارن که ..... 

بیکارن مگه 

خدانگه دارش

2706