2737
2734

کارما یعنی نتیجه اعمال بدمون .تو محیط کاری و دوستانه و همسایگی و اقوام و فامیل و غریبه و روابط زناشویی و روابط دوستی ...خودم زیاد دیدم در صورتیکه اون حادثه رو رها کردم و زندگی خودمو کردم اما یا شنیدم یا با چشمام دیدم یا از اطرافیانشون شنیدم که هر چه بر من کردن به خودشون برگشت ...

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

۹ماه پیش یه نفر پولمو دزدید بعد که به مادرشوهرم گفتم باور نکرد و باطعنه بهم گفت تهمت نزن کارما داره ها

بعد از ۵ ماه از خود مادر شوهرم دزدی کرد و همه فهمیدن بنظرم کارما اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درباره دوست دختر اقوام هست 

همیشه دوستش رو خانواده دوستش میزدن تو سرش به خاطر درسش که مدرسه نمونه بوده و این دختر درسش ضعیف بود( مسخرش میکردن )آخرش دوستش کنکور نداد اما دختر اقوام ما ازاد ثبت نام کرد الان اون خانواده اش اجازه نمی دن بیاد آزاد و کنکور هم میگه شرکت نمیکنه 

خیلی چیزای دیگه بود یادم نیست 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
والا من فکر کتم رو من تاثیر عکس داره بدی میکنن تاوانش رو خودم پس میدم

ن عزیزم چون تو زندگیشون نیستی مطمئن باش منم بعد چند سال فهمیدم

2738

نمیگم برگشته ولی دیدی یه موقعیت پیش میاد پیش یکی ضایع میشی یا ناراحتت میکنه؟ 

به طرز عجیبی هرباااار یکی این کارو کرده یه جوری میشه که توی موقعیت من در مقابل من قرار میگرف و من دقیقا همون رفتاری که باهام کرد رو بدترشو انجام میدم و یه جورایی حس انتقام شیرینه 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
من ندیدم کسی به خاطرم چوب بخوره اما هر بلایی سر بقیه اوردم عیناً سرم اومده

عزیزم دو طرفه است ما هم مقدس نیستیم اما تو داخل زندگیشونو نمیبینی 

نمیدونم اسمشو چی میشه گذاشت وقتی بچه دار شدم بچه ام خییییلی سبزه بود دختر داییم بدجور مسخره کرد و خندید گذاشت و بچه من با گذر زمان سفید مثل برف شد ولی وقتی خودش بچه دار شد بچه اش خییییییییییلی سبزه و با نمک شد همیشه سر این غصه میخوره..غر میزنه ولس من بهش میگم ناشکری نکن..ماشالله بچه اش خییییلی ناز و دلنشین..یه بارم خاله همسرم سر ازدواجم وقتی باردار بودم بدجور دلمو شکوند دخترش با بچه جدا شد.. . . یه بارم دختر عمه همسرم عشق و عاشقی خودشو شوهرشو میکوبید توسرم بهم القا میکرد که عشقی بینتون نیست ولی همسرش مشخص شد زن صیغه ای داره کل زندگیش رفت رو هوا.. اینا اصلا خوشحالم نکرد بلعکس خیلی هم براشون غصه خوردم ولی فهمیدم خدا هوای دلشکسته هارو داره

ن عزیزم چون تو زندگیشون نیستی مطمئن باش منم بعد چند سال فهمیدم

اخه به چه درد میخوره

۲۰ سال پیش یکی یه عمل جراحی کرد رفتم ملاقاتش

دیدم بعد چند وقت هنوز فیگور درد دارم در میاره گفتم چه فیلم در میاره

الان عین همون عمل جراحی رو کردم

عین همون چند وقت از عمل گذشته درد دارم

ولی خب هیچ فرقی نکردم میگم اون کوفت بگیره که اون عمل رو کرد مسخره اش کردم سرم اومده

بابا ادم هستیما  بفهمیم هم خودمونو میزنیم به کوچه علی چپ

2706