2733
2739

مبلغ آنچناني نبود ازش پول گرفتم واسه خودم فعاليت كنم يه مبلغ كم اكسسوري گرفتم چن دوره براي اينكه پول در گردش بيشتر داشته باشم ازش گرفتم، گفتم فروش آنلاين راه بندازم بيشتر مبلغي كه دارم نقدي بود خيلي كم تو كارتم بود چون اكثرا فاميلا و اينا ازم خريد ميكردن( اينم بگم نقدي لازم ميشد از رو پولام بر ميداشتيم)، چن بار باهم بحثمون شد هي اون پولو مطرح كرد تا روز دوم عيد بود باهم بحث كرديم گف من پول دادم تو فعاليت كني و اون پولارو چيكار كردي و ….

منم خيلي به دلم اومد آوردم همه نقدي ها رو بهش دادم اون مبلغي رو هم تو كارتم داشتمم به حسابش انتقال دادم خيلي ناراحت شد گف چرا اين كارو كردي و ديگه باهام حرف نزن و

حتي گفتم هرچي تا الان براي پيشرفتم هزينه كردي رو بهت پس ميدم به نظرتون كار خوبي كردم يا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم کار خوبی کردی یانه اما حداقلش تواون لحظه دلت خنک شد🙁

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2740
نه کار خوبی نکردی ..به حرفهاش بی توجهی میکردی وبه فکر پیشرفت خودت بودی بهتر بود ..حالا باید بعدا دوب ...

خودم دارم درسمو ميخونم خيلي برنامه ها دارم كه از طريق تحصيلم ميتونم فعاليت كنم ، دوست ندارم دو روز ديگه پيشرفت كنم بگه با پولاي من به اينجا رسيدي