2737
2739

ارزش پول هیچوقت برام مهم نبوده و نیست

هیچوقت

اما اینکه ارزش خودم کمتر بشه چرا 

همیشه اینو خوب می‌دونم که خانوادم پسر پرستن 

ولی وقتی با وجود اوضاع مالی خوب پدرم،امسالم من ۳۰۰ هزارتومان عیدی گرفتم ازش و به عروساش دو تومن داد نفری ، فقط بغض گلومو گرفت نه برای حسادت به اونها، برای خودم که بدبختم 

می‌دونم منم خدایی دارم یه روز به جایگاهی میرسم که این دوتومن ها برام هیچی نیستن همین الآنم برام اهمیتی نداره 

فقط خواستم بگم اگر کسی بین بچهاش فرق می‌ذاره ، دوروز دیگه موقع پیری هم هیچ توقعی نکنه از اون بچه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق دارین.. اختلاف مبلغ کمی نیست.. هیچوقت نتونستم این نوع ادمارو درک کنم...

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2731

یعنی به عروس بیشتر دخترش عیدی داده؟واقعا باررررریکلا بهش 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
یعنی به عروس بیشتر دخترش عیدی داده؟واقعا باررررریکلا بهش 

بله 

نفری دوتومن به همشون داد

فقط من سیصد هزار تومن

2740

دیشب جشن دعوت بودیم با ماشین حدود یه ساعت راهش بود 

داداشم گفت تو با ما بیا(منو دختر سه سالم )مامانم برگشت جلوی جمع گفت ولش کنید خودش میاد بعدم چون جشن ساعت ۹ شب بود شوهرم نذاشت اسنپ بگیرم از جشن دخترعموم که خیلی دوسش داشتم موندم 

حرف مامانم هیچی بیشتر بخاطر خنده های زنداداشم دلم شکست 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
حق دارین.. اختلاف مبلغ کمی نیست.. هیچوقت نتونستم این نوع ادمارو درک کنم...

منم باوجودی که تو این خانواده بدنیا اومدم و بزرگ شدم هیچوقت نتونستم درک کنم  

2706