2733
2734

تو شرکت 

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیرون

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2731

جلو در مدرسه 😁سره یه شرط بندی مسخره😂

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐

مسافر کش نبود منم عجله داشتم سوار ماشینش شدم شماره اش رو داد منم زنگ زدم بعد یه ماه اومد خواستگاری

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
از بچگی میشناختمش دو کوچه فاصله داشتیم  ولی خب استارت آشنایی مون دانشگاه بود

چه خوب امیدوارم خوشبخت بشید❤️

نمیدونم چطور سرِپام که هردفعه با وزنه وایستادم لب آب"*
چطوری شد؟چیشد بعدش؟ دقیق تر میگی عزیزم

من اولین نفر دیده بودمش بیرون میرفتم میدیدمش خیلی ازش خوشم میومد🤭واقعا خوشگله 😍بعد شمارم بهش دادم گفتم حتما زنگ بزن😄ک زنگ زد و شروع شد

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چطوری شد؟تو نگاه اول عاشق هم شدید؟  دوست شدید باهم؟

تو نگاه اول که دلم رفت 🤭

نه اولش رابطه رسمی بود چون مدیرم بود، بعد از چندماه خواستگاری کرد، بعد از اون چندماه بیرون از شرکت بدون اینکه همکارا متوجه بشن در ارتباط بودیم، بعد از نامزدی به بقیه گفتیم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
تو دانشگاه ...اومد تورم کنه ببرم خونه کلاغ سخنگو نشونم بده ..‌منم محلش نزاشتم ...اومد خواستگاریم😂

وای😂چه باحال

ایشالا خوشبخت بشید❤️

مسافر کش نبود منم عجله داشتم سوار ماشینش شدم شماره اش رو داد منم زنگ زدم بعد یه ماه اومد خواستگاری

چقدر بگیر بوده😆راستشو بگو رازت چی بود؟😂یکم یاد بگیریم ماهم