2737
2739
عنوان

کسی ک وام برمی‌داره قبربخره🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه رک بگید بهش بگید تو قبر میخری خودت که نمیخوابی توش هیچ به چند هفته نکشیده یکی‌مون فوت میکنه میر ...

چه ربطی داره؟ ،دور از جون اگه کسی هم بمیره قطعا اون قبرو بهش نمی‌ده هفده تومن پولش رو داده

2728
اره 😅

افرین ب هوشت

بدم یکی برا خودش بگیره،چند درصد رو من جوابه؟🫤

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چه ربطی داره؟ ،دور از جون اگه کسی هم بمیره قطعا اون قبرو بهش نمی‌ده هفده تومن پولش رو داده

من هم بد شنیدم هم برای خودم و دوستم اتفاق افتاده بد میدونم 

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
2738
افرین ب هوشت بدم یکی برا خودش بگیره،چند درصد رو من جوابه؟🫤

😂😂😂😂

از اونجایی که میخوای بمیری عمرت طولانی میشه 

اگه عاشق زندگی بودی فردا میمردی دور از جونت 😂😂

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
حالا خوبه 17میلیون من بعد از فوت پدرم مامانم هی میخواست قبربخره 700میلیون بود قیمتش حالا ما نزاشتیم ...

بابا بحث پولش نیس اینروزا این مبلغا بدردنمیخوره من دارم میگم حالا وام برداشتی قبرچرا

ادامه میدم و تا وقتی ب دستش نیاوردم لحظه ای توقف نمیکنم🎁
بابا بحث پولش نیس اینروزا این مبلغا بدردنمیخوره من دارم میگم حالا وام برداشتی قبرچرا

همون بابا آخه آدم هزینه کنه واسه قبر !دورازجونشون من به مامانم گفتم بدش طلا زبونم لال اگه اتفاقی افتاد میدیمش چیزی که خودت میخوای 

😂😂😂😂 از اونجایی که میخوای بمیری عمرت طولانی میشه  اگه عاشق زندگی بودی فردا میمردی دور از ...

دراین حد از برعکس بودنه زندگی هم منطقی نیستا

من از الان عاششقققق زندگیم میخوام شونصد سال عمر کنممم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

میگن قبر بخری برا خودت اون قبر تورو فرامیخونه 

میخام این کارو کنم ولی قبر گرونه 

خدایا حتی نمیشه مرد

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706