2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب چی میگه عصبی میشی

غذادرست کردم جای تشکرش میگ خوشمزه نشده.... میگم من برا اون زحمت کشیدم... بعد برمیگرده میگ مثل بابات بگم این چه غذایی من نمیخورم فلان و باور کنید ده دقیقه بکوب حرف زد....فقط طعنه و کنایه داره حرفاش

شوهر منم خیلی تو مهمونیای خانوادگیشون حرف میزنه.گاهی حس میکنم گوش نمیکنن به حرفاش.مثلا اون روز تو ماشین دامادشون بودیم.صدای آهنگ نسبتا زیاد بود و شوهرم داشت یه چیزی تعریف میکرد که اصلا واجب نبود اون لحظه بگه ولی داشت با داد تعریف میکرد.یکی نیست بگه آخه مگه مجبوری؟!

شوهر منم خیلی تو مهمونیای خانوادگیشون حرف میزنه.گاهی حس میکنم گوش نمیکنن به حرفاش.مثلا اون روز تو ما ...

شوهر من تو جمع خانوادگی ما میره تو گوشی.... ولی تو جمع خودشون مثلا خونه باباش ک سالی یکبار میریم برمتو گوشی ناراحت میشه

الان اتقدر عصبی لم کرد که داد زدم بچه بیدار شو

ببین ناراحت میشی بایذ بهش بگی مستقیم..شوهر منم اولا تو جمع خوشمزه بازی درمیاورد به من گیر میداد توجمع ک بقیه بخندن اخرشب ک میگفتم میگف شوخی کردم...😐👍🏻یه بار اتیش ب جونش کردم دیگه دوباره نمیگه

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
2738
شوهر من تو جمع خانوادگی ما میره تو گوشی.... ولی تو جمع خودشون مثلا خونه باباش ک سالی یکبار میریم برم ...

شوهر منم گاهی اینطوری میشه.ولی پیش خانواده خودش خیلی لوده بازی درمیاره.شوخیای بی مورد،حرفای بی دلیل، خاطرات طولانی و گاهاً تکراری، صدای بسیار بلند موقع حرف زدن🙄