2733
2734
عنوان

زندگی پس از زندگی پدر مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درد بالاتر از این نیست ک پدرو مادر مریضی(افسردگی) ناراحتی بچشونو ببینن. همینک الان متوجه شدی خداروشک ...

دقیقا من یه سانحه برام پیش اومد که داغون شدم واسه همین عصبی. شدم قبلشم بودم به خاطر یه موضوعاتی ولی بعدش خیلی بد شدم 

واییی تر خدا ببین چجور گریه میکنه 🥺

بابا و مامان من هزاااااااااااار برابر در حق من که یه بچه ی مودب بودم بد کردند. از کتک ها و تحقیر و ازدواج اجباری وبی مهری و ....

الان افسرده و داغونم. واقعا خدا توقع داره من محبت کنم؟؟؟؟؟؟

چه جوری؟

2738
بابا و مامان من هزاااااااااااار برابر در حق من که یه بچه ی مودب بودم بد کردند. از کتک ها و تحقیر و ا ...

فقط بهشون بی احترامی تکن همین اگه حتی ازشون بدتم میاد بی احترامی نکن میفهمم ناراحتی ولی همیشه اون خوبه باش خدا جبرانش میکنه باور کن  من یه فامیل داشتم پدرش خیلی ضایعش می‌کرد ولی خدا همه درارو به روش باز کرد چون هیچ وقت به پدرش بی احترامی  نکرد الان خوشبخت ترینه 

فقط بهشون بی احترامی تکن همین اگه حتی ازشون بدتم میاد بی احترامی نکن میفهمم ناراحتی ولی همیشه اون خو ...

اگه بی احترامی کنه داد میزنم. دست خودم نیست. داغونم. افسردگیم خوب نمیشه. از ضایع کردن بیشتره. چه کتکهایی خوردم. خیلی احترام میگذارم و بهشون میرسم. ولی دلم خونهههههه

دقیقا من یه سانحه برام پیش اومد که داغون شدم واسه همین عصبی. شدم قبلشم بودم به خاطر یه موضوعاتی ولی ...

تو قشنگ داری میدونی چکار کردی چقد اذیتی از این ب بعد کاری کن خودت ارامش داشته باشی