2737
2739
عنوان

اسپویل گناه فرشته

179 بازدید | 10 پست

سریال داره جذابتر میشه نظرتون راجب این سریال؟؟

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون پسر تپله که میکشه همرو تو یه قسمتی کنار نوید نشسته بود 

انگار از نوید دستور میگیره این مرده ک امروز اومد با عماد حرف زد کی بود؟؟

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2728
فقط برای این ادامه میدم به دیدنش چون حیفه نصفه ول کنم

دو قسمته که جذابتر شده منم قبلش میخاسم دیگه نبینم ولی ترغیب شدم اینکه قابل حدس نیست جذابتره

وقتی داشت جنایی و معمایی پیش میرفت خوب بود اصلا عاشقانه قشنگی نداره

اره کاش اینطوری نمیشد فرشته بر خلاف اسمش ی شیطان صفته اینو قسمت قبل فهمیدم 

2738
بی سر و ته طرف و دارن اعدام میکننن بعد به فکر اینکه با وکیلش بخوابه😐

فرشته و نوید انگار همدستن نوید ب فرشته گفته ک اولیا دم منم و قصاصت نمیکنم بخاطر همین انگار خیالش راحته البته حدس منه این

متاسفانه بازیگراش کارنامه خودشونو خراب کردن تو این سریال

همه چیز انقدر مسخره‌س که آدم آخر هرقسمت پشیمون میشه از دیدنش

فقط حس کنجکاوی این که تهش چی میشه باعث میشه ادامه بدیم

انگار کارگردان‌و مجبور کردن بیاد یه سری کارای اشتباه رو فرهنگ سازی کنه بین مردم

ارزش هر دل به حرف‌هایی‌ست که برای نگفتن دارد❤️