2733
2739
عنوان

خاله ام هی بهم میگ عروسم بشی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به من هم زندایی میگه هم  یدونه از خاله  هام 

ولی خب میدونن مادرم بشنوه چه غوغایی میکنه، جلو من میگن فقط😑

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
ازدواح سنتی دوست ندارم. دوست دارم ادل عاشق بشم خودم انتخاب کنم

اگه میبینی واقعا موقعیتش خوبه روش فک کن خیلی ازدواجای سنتی هم خوب بودن عشق بیشتر مواقع تهش رسیدن نیست (:

2738

از ازدواج فامیلی متنفرممم

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
اگه میبینی واقعا موقعیتش خوبه روش فک کن خیلی ازدواجای سنتی هم خوب بودن عشق بیشتر مواقع تهش رسیدن نیس ...

اینکه طرف آدم خوبیه درست.. اما حتما نباید باهاش ازدواج کرد که.. 

'رها ز هرچه هست و نیست'
2706