2737
2739

عاااالی 😍😍😍😍 موفق باشی گلم همینطوری ادامه بده

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بستگی داره کدوم دانشگاه بوده باشی آزاد و پیام نور کلا همینه نمرات اکثریت ولی خب دولتی ها که استاداشو ...

ازاد هم کشکی نمره نمیده براش به صرفه تره  دانشجو رو بندازه هی پول واحد بگیره

یه سوال اگه آزمون وکلا قبول نشی نمیتونی دفتروکالت بزنی؟میشه وکالت کرد؟توسریال زمانه ارغوان وکیل بود ...

باید حتما آزمون بدی بعد بری کار آموزی دوباره یهدازمون دیگه تا پایه یک بگیری

ازاد هم کشکی نمره نمیده براش به صرفه تره  دانشجو رو بندازه هی پول واحد بگیره

اصلا اینجوری نیست نمره خیلی کشکی میده من خالم دانشگاه آزاد مرکز تهران حقوق میخوند با دو تا بچه و کار خونه و فلان و اینا نمره هاش زیر ۲۰ نمیومد خودشم خندش گرفته بود 😂😂😂

بستگی داره کدوم دانشگاه بوده باشی آزاد و پیام نور کلا همینه نمرات اکثریت ولی خب دولتی های معروف  ...

اینجوری نیست

دانشگاه رفتی شما؟ یا اطرافتون دیدین کسی از این دانشگاه ها بره؟ 

الان توی مشهد یکی دوتا از استادای دانشگاه غیرانتفاعی با فردوسی برای رشته حقوق یکیه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2706