2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرکی یک هدفی داره

ولی الان جوری شده تین حرفو بیشتر از روی حسادت میزنن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

راس میگن من درس خوندم هرجا رفتم بدون پارتی و سهمیه فقط حمالی بود و حقوق کم .شوهرم دیپلم ولی یه حرفه آیی یاد گرفت کم کم خودشو بالا برد موقع عقد من هیچ بود اون تو اوج بود 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

من ندیدم کسی رشته و دانشگاه خوب درس خونده باشه این حرف رو بزنه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

چرته همه باید تحصیلات داشته باشن مخصوصا اگه از خانواده ای باشی که یا حمایت نمی‌کنن یا از لحاظ مالی تامین نیستن 

شاید نشه پولدار شد اما باهاش یه کاری میشه کرد 

در کنار درس باید مهارت هم داشته باشی

2738
اینایی که خوندن کجای دنیارو گرفتن؟

اینم هست 

همیشه درسخون بودم نمره ها همه 20 امسال دوزادهمم 

قبل نهم که اصلا نمراتش مهم نیست و فراموش کردم فقط مشکلات استرسی و عصبیم مونده 😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

والا هرکسی خدا بهش عقل داده قدرت اختیار داده قدت انتخاب داده هرکاری دوست داره انجام بده ولی من درس خوندم خدمو خفه کردم از درس خوندن بیکار عمه هام همه درس خوندن بهترین دانشگاه الان اونا هم بیکار مامانم درس خوند ب اون زمان خدش ب جایی رسید خیری ندید بابام خوند اونم هیچی نشد دختر عموم درس نخوند ب جایی رسید خالم درس نخوند زندگی ازون بهتر نداریم خلاصه ک اینگونه

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

اونا به جای هدر دادن عمرشون تو دانشگاه ، توی یه دوره ی آموزشی شرکت کردن و کار خودشون رو راه انداختن.

الانم به خاطر درآمد و استقلالی که دارن احساس خوشبختی می کنن.اگه هم بخوان ادامه تحصیل بدن می تونن این کارو انجام بدن.

TÜRK _ ISTJ ❤️
2706