2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با طناب خدتو خفه کن یا مثلا از ساختمون یا پل خدتو پرت کن پایین قرص برنج هم بدک نیس زنده بگور هم خوبه اینجور چیزا 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2738

نداریم😮‍💨

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
@زیو    

میگم خودکشی نکن اخه خیلی بده منم قبلا میخاستم ولی خوب نیست خطرناکه از نظرم هر مشکلی داری تحمل کن فق خودتو نکش ترو خدا تمومش کن خطرناکه خیلی درد داره خیلب جوری ک.... 

میگم خودکشی نکن اخه خیلی بده منم قبلا میخاستم ولی خوب نیست خطرناکه از نظرم هر مشکلی داری تحمل کن فق ...

من که نمیکنم😂😂⁦🤦🏻‍♂️⁩اسی میخواد خودکشی کنه

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
میگم خودکشی نکن اخه خیلی بده منم قبلا میخاستم ولی خوب نیست خطرناکه از نظرم هر مشکلی داری تحمل کن فق ...

من نتونستم اینکارو کنم چون از مرگ میترسم میدونی اصلا بعدش چی میشه..... شاید... 

2706