2733
2739
عنوان

آقایون سایت فازتون چیه؟؟؟؟؟؟

286 بازدید | 17 پست

فازتون چیه با کاربری خانوم میاین سو استفاده میکنین زر مفت میزنین؟اخه در این حد؟در این حد عقده ای و هول و تو کف خاک بر سرتون بریزن؟کور شه چشای واموندتون که همه چیو تو....میبینین.منقرض شه نسلتون اشغالا.که چی؟  الکی گزارش نزنین اعصابم خورده واقعیته هرچی گفتم.یه مشت....

😂عادت میکنی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چیزی شده؟

تاپیک عکس بود .یه کاربری خانوم بودن.من عکس دادم داشتم با بقیه حرف میزدم ایشونم بودن.بحث سر مدل شدن من بود .ایشون یهو شروع کرد عکس پایین تنه بده و .........://////خجالت نمیشکن؟نه واقعا؟گزارش شدم اما خب هیچی نشده .پر شده سایت از نر با اسم خانوم 

ینی خاک برسرشون

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
خیلی منفورن

واقعا....نشد تو یه تاپیک حرف بزنی عکس بدی یا هرچی دو دیقه بعد درخاست دوستی و این مسخره بازیا نباشه.نمیدونم این حجم از کمبود طبیعیه؟؟در این حد گیر و تو کف باشن.به پشه ماده هم رحم نمیکنن اینا 

2706