2733
2739

من عاشق آقایی شدم ک دستیار بینیمه اونم اولش خیلی به من نخ میداد بهم یه کرم همین طوری داد تحویلم می‌گرفت نگام میکرد ازم تعریف میکرد  بهم میگفت عزیزم نگام میکرد یه بارم با ذوق گفت موهات فر بوده نمی‌دونستم باهام که بون بود همش نگاش.رو من بود لبخند میزد  ک منشی ام حتی متوجه حس ما دو نفر بهم شده بود. منم بهش حس پیدا کردم خیلی عاشقش شدم حسم بش شدید شد حاضر بودم اگر باهم اوکی شدیم تا همیشه کنارش بمونم ولی فرصتش پیش نیمد بعد مدتی ‌یجش فالو کردم درخواستم پذیرفت فالوم کرد ولی هرکار کردم نتونستم برم بش بگم چقدر دوسش دارم با پیج فیک فالوش کردم رفتم دایرکتش الکی یه سوال پرسیدم که مال کدوم شهری بعد خداحافظی کردم تابلو نباشه .چنددقیقه بعد دیدم با همون پیج ک ازش سوال پرسیدم آنفالوم کرده بعد دیدم  پیج خودمم آنفالو دو طرفه کرده نه من داشته باشمش نه خودش اینم بگم رو پیج اصلیم فالوش کردم  عکس خودم هست ک بشناسم اما نمی‌دونم چرا حذفم کرد یعنی حسی بهم نداره؟ازم بدش میاد،؟مگ من چکار کردم خیلی گریه کردم دوساعت کامل براش اشک ریختم چرا خدا کسی سر راهمون قرار میده مهرش ب دلمون میندازه ک قسمتمون نیست😔؟ اینم بگم که مطمعنم زن ندارهاز نظر ظاهری ام نه خوشهیکل هم کچله سی سالم داره اما ب چشم من خوشگل ترین بود هنوزم ک هنوزه اشک تو چشم جمع شده .بهم بگین چکار کنم اگر رفتم دکتر دبدمش چ واکنشی نشون بدم حس میکنم خورد شدم غرورم له شد😔خجالت میکشم دیگ چرا من آنقدر دوسش دارم امیدوارم با هرکس ک هست خوشبخت باشه 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عاشق ی کچل زشت شدی؟ 

ورتش مهربون بود سفید لپ گلی بود می‌دونی چقدر گشتم تو پیج دکتر پیجش پیدا کردم ؟بعد حذف دو طرف کرده منو این ک میخاست حذفم کنه چرا درخواستم پذیرفت .؟؟بخدا اشکم بند نمیاد بنظر آدم با شخصیتی بود عاشق شخصیتش مهربونیش شدم. اول برام کچل بودن چاق بودنش مهم نبود

ببخشید ک اینو میگم

زوری ک نیست 

عشق یه طرفه اصلا نداریم 

اون اسمش عشق نیست 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

تو عاشق تصورات خودت از اون شدی هنوز خود واقعی شو نمیشناسی من یه خونه داشتم مجرد بودم به یه پسر مجرد ۱۶ سال از خودم فروختم انقدر ازش خوشم اومده بود که نگم برات خلاصه تا کارای سند و اینا رو انجام بدیم یه ماه طول کشید وقتی کارمون تموم شد اون پیام داد و گفت از من خوشش اومد فلان منم خوشحااال شدم فقط یک جلسه رفتم بیرون تا ذومدم خونه بلاکش کردم انقدر ازش بدم اومد وااااای گاهی فقط رو ظاهر عاشق میشی در بطن طرف بری ممکن ازش نفرت بگیری

درخواست دوستی رد میکنم 
منم دو ساله درگیر ی عشق یک طرفم همه کار براش کردم اما ندید از من بشنو از الان هر طور هست خاکش کن&nb ...

اخه من باهاش نه دوست بودم ن چیزی فقط بش حس داشتم ت مطب میدیدمش اگر تو زمانی باهام دوست میشد قول میدادم خوشبخت ترین پسرش کنم😔الان من میرم دکتر میام برای بینیم چکارکنم باش رو در رو شدم ؟

2706