2733
2734
عنوان

اقدام بارداری درشب های رمضان

171 بازدید | 11 پست

بچه ها الان چهارما اقدام‌هستم و این ما زیر نظر دکتر هستم وشب های قدر روز تخمک گذاری طلایی هست واصلا دوست ندارم این شب ها اقدام کنم ومیخوام شب قبل شهادت اقدام کنم که میگن قمر درعقربه بد هست واسه نطفه خسته شدم نمیدونم دقیقا چه غلطی بکنم 

عزیزم قمر در عقرب ب این معنی نیست ک اقدام نکنی

صدقه بذار کنار و آیت الکرسی بخون

اقدامتو داشته باش

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدای از شب قدر، قمر در عقربه که میگن خیلی سنگینه و ازدواج و نطفه و اینا کراهت داره

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740

متوسل شوء به ائمه و خدا شاید گرفت 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞