2737
2734

تاپیک قبل رو بخونین میفهمین

حیوون رفتم پیشش حالش خوب خوب بود

گذاشتنش تو تنگ پوست خشک شدش که از اونهمه بی آبی خشک شد داشت می‌ریخت سالم بود

یهو آفتاب درمياد سریع که آبش رو عوض میکنن گفتم آب خنک و یخ بزارید اگه حالش خوب نیست 

تنگ میوفته می‌شکنه 

حیوون می‌میره میزارنش تو حوض

دیدیم زندست هی دوستم میگفت مرده فلان فلان

گفتم اگه مرد میبرمش تو ابگیر ولی این زندست ول کن بیا ما بریم

هی آب تازه و یخ

میریم آخر سر داشتیم میرفتم دیدم سرپا شده

عمرش به دنیاس بچه 

انقد ذوققق زده شدمم الان یه حوض بزرگ وی ای پی داره توش کیف میکنه

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"

و منی که فک کردم منظورت از ماهی، برگه😭😂

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ماهم البته یه ابگیر خیلی بزرگ داریم تو سر باغ که خودش درست شد

چندتا ابگیر کوچیک هم کنارشه

ماهی های مرده رو اونجا گاهی ول می‌دیم و لاکپشت میره ولی خیلی عمیق و بزرگ نیست

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و منی که فک کردم منظورت از ماهی، برگه😭😂

برگ چیه

2731