2752
2734

انتخاب کنید 

۱.بین کسی که میدونی چشمش هرچیزیو نمیبینه 

با

۲.کسی که متوسط مذهبیه کدومشو انتخاب میکردید؟

از لحاظ اخلاقی تقریبا برابر 

تیپ و قیافه هردو خوب ولی اولی بهتر 

موقعیت شغلی اولی خوبه دومی پزشک 

دکتر کوچولو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مذهبی نرمال رو قبول میکنم. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.

شوهر بازی‌اش و مسئولیت پذیر خوبه

نه امام جمعه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

اره من مذهبی دوس دارم 

ببین این چیزیه ک بستگی به تیپ شخصیتی و خونوادگی طرف داره 

نمیتونه هرکسی واسه خودش بگه نه من متنفرم نه من عاشق این کارم 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }

شوهر من که از لحاظ تیپ و لباس اصلا مذهبی نیست ولی نماز میخونه روزه میگیره  به حجابم م گیر نمیده

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂

از مذهبی جماعت گیر میدن و پسر پرستن خوشم نمیاد  اینکه به کاشت ناخون و یه تار مو گیر میدن بدم میاد.    دومی بهتره به نظرم

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂
2706