2737
2739
عنوان

رفیق. دزد خواهرم خواب روسری

218 بازدید | 3 پست

سلام. خواهر من یه رفیقی داشت که تقریبا از تابستون میونه ندارن و دعوا کردن یه خانوم  هرچی گفتم کم گفتم خراب،بد ذات،دزد ،لاشی،مرد باز ............ خواهر منم سادس و از ایشون ۱۰ سال کوچیک هستن و متولد ۷۸ هستند که یه زمانی همسایه بودن و توی شهر غریب زندگی میکردن و خواهرم طلاق گرفتنی فرار کردنی از دست شوهرش. طلا ها و وسایل های برنز رو دادن به اون خانوم و اون خانوم بزور با چرب زبونی گقته بده من میارم برات خلاصه. که اون خانوم میاد شهر ما خونه ما ۲ ماه میمونه فلان. علاوه بر اینکه میمونه. طلاهای که خواهرم همراه خودش آورده رو هم میبره. خواهرم بهش میگه که. بفروش پولشو بزن به حسابم خانومه امروز فردا میکنه نمیزنه  خواهرم مجبور میشه پاشه بره اون شهر میره دم در خونشون به دوستای اون خانوم میگ ک کجاست چرا وسایل های منو نمیدع  خانومه نقل مکان کرده و الکی میگفت میدم میدم نداد  و تا امروز قضیه کش داره مدرک هم نداریم شکایت کنیم. مامانم انروز یه خواب میبینه کع اون خانوم اومده خونه ما. فقط یدونه روسری آورده. میخواد بده آبجیم حالا تعبیر این چی میشا

نامزد من آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخوندم

ما اینجا مشکلمون رو میگیم.  مریضی میای مزه میپرونی؟؟؟؟؟

نامزد من آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍
2728