2737
2734

برای منم نبوده

نمیدونم شاید خواست خداست

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امشب یک سوره واقعه بخون یک مرتبه هم توحید و ۷ بار یاالله بگو بعد هر چی خوااااااستی از خدا بخواه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
امشب یک سوره واقعه بخون یک مرتبه هم توحید و ۷ بار یاالله بگو بعد هر چی خوااااااستی از خدا بخواه

اینو میگن برای اینکه جمعا صد ایه بشه

ازین بیشتراشو انجام دادم

قلب منی (الله)
2740

بستگی داره تعریفتون از سرنوشت چیه بعضیا فکر میکنن تو این شب حتما یه اتفاق بزرگ باید مقرر بشه مثلا سال بعد معروف بشن یا به تمام خواسته هاشون برسن ولی اصلی ترین چیزی که باید شب قدر منتظرش باشید عاقبت بخیریه 

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
بستگی داره تعریفتون از سرنوشت چیه بعضیا فکر میکنن تو این شب حتما یه اتفاق بزرگ باید مقرر بشه مثلا سا ...

درست میگی الان ک فک‌میکنم همه ی سالهام   اخرش با خوبی تموم شد

ممنون

قلب منی (الله)