2737
2734
عنوان

مسافرت با چادر خوش میگذره ؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 83 پست

برای یک شب عالیه خیلی حال میده یکبار امتحان کن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه شو دارم یعنی بعد کلی خواهش و تمنا شوهرمو مجبور کردم بریم توی چادر بخوابیم ماشین مون مدلش پایین نیست کنار چادر پارک بود از بین اون همه چادر که سیبیل به سیبیل ما چادر زده بودن دزد های شریف چادر ما رو انتخاب کردن 

نصفه شب وقتی توی خواب ناز بودیم اومدن از سه جهت با تیغ روی چادر خط انداختن تو رو نگاه کردن کوله رو دیدن ،  انقدر بی سر و صدا بود که وقتی کوله رو کشید بیرون بیدار شدم ولی اصلا فکرشم نکردم که ممکنه دزد باشه فکر کردم یه گربه ای چیزی رد شده دوباره خوابیدم ولی دیگه هیچ وقت شوهرم راضی نشد توی چادر بخوابیم ولی انقدر بهم خوش گذشته بود اون شب که اصلا گفتنی نیست کنار دریا بود سرویس بهداشتی هم داشت حیف شد واقعا من عاشق کمپ زدن توی طبیعتم شوهرم همش می‌گفت خرس میاد ما رو میخوره نمیذاشت این سری این همه شلوغ هم بود گفتم امنه بیا چادر بزنیم دیگه دیدم خرس شرف داره به دزد ، اینطوری شد دیگه کلا گزینه کمپ خط خورد برای همیشه 

2731
نمیشه اینجوری گفت بعضی سفرا جنسشون همینه هتل نیست ، خیلی باشه کاروانسرا هست بیشتر سفرهای کویر و د ...

بله سفر های کویری مستثنا هستن 

من چه طور آدمی هستم ؟ توی یکی از تاپیکام نظرتو بگو 
من تجربه شو دارم یعنی بعد کلی خواهش و تمنا شوهرمو مجبور کردم بریم توی چادر بخوابیم ماشین مون مدلش پا ...

کاش از ما هم بدزدن شوهرم عبرت بگیره

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2738

من تقریبا از سال ۸۸ تا ۹۳ کلا بهار و تابستون که بچه نداشتیم میرفتیم تو کوه چادر میزدیم چندروز میموندیم خیلی مجهز میرفتیم انقدر خوب بود که واقعا دلمون تنگ اون چادر و خوابیدن تو کوه میشیم عالی عالی

من تجربه شو دارم یعنی بعد کلی خواهش و تمنا شوهرمو مجبور کردم بریم توی چادر بخوابیم ماشین مون مدلش پا ...

ما سیزده بدرها تو روستا مون نیم ساعتی پایین تر از مناطق مسکونی یه جای خوش آب و‌هوا هست ک هم آب و چشمه فراوونه هم درختا سرسبزن.

ولی اوایل بهار یکم سرده

با این وجود از دوازده فروردین همه خانوادگی میریم شبم نمیخوابیم

چادر هلال احمر میبرن همه😅چون تعداد زیاده

کنار آتیش پتو پیچ میشینیم و خنده و شادی و غذا درست کردن وبازی ب راهه تا عصر سیزده بدر

از صدتا مسافرت خارج کشور تو بهترین هتل بهتر خوش میگذره بخدا😍

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

ما بین شهرها که میریم چادر میزنیم شهر مقصد مسافرخونه

یا اگه طولانی چند شهر بخوایم بریم یه شب درمیون چادر می زنیم

بعضی وقتا هم یکی دوساعت پول میدیم به هتل یا مسافر خونه که حموم و شستشو و لباس عوض کنیم

کلا سخت نمی گیریم

ما سیزده بدرها تو روستا مون نیم ساعتی پایین تر از مناطق مسکونی یه جای خوش آب و‌هوا هست ک هم آب و چشم ...

واااای 😭😭😭😭 من خیلی دوست دارم خیلی ولی شوهرم با من توی این مورد اصلا هماهنگ نیست از استاندارد های خودش کوتاه نمیاد من حتی دوست دارم سختی بکشم توی طبیعت ولی توی چادر باشیم ولی شوهرم از اوناست که لاکچری پسنده یعنی حتی توی کویر هم باید براش میز غذا بچینن که خوشش بیاد حتی کویر هم بره شب باید بره جایی که سقف بالا سرشه قشنگ سفر طبیعت رو حیف می‌کنه به نظرم 

آدم خوش سفری هستا مثلا دوست داره کنار دریا آتیش روشن کنیم مرغ و ماهی و سیب زمینی و قارچ کبابی کنیم و ساعتها بمونیم ولی خواب اصلا و ابدا من اون خوابیدن رو دوست دارم 

واااای 😭😭😭😭 من خیلی دوست دارم خیلی ولی شوهرم با من توی این مورد اصلا هماهنگ نیست از استاندارد ها ...

عزیزم😅

توافق کنید ی مسافرت ب سلیقه‌ی همسرتون برید یکی ب سلیقه شما

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706