2752
2734

دقیقا برای دایی منم پیش اومد به مسافرش گفته از سمت خیابون پیاده نشو طرف هم از همون طرف پیاده شده و درب خورده به موتوری میگه مسافرم هیچ خسارتی نداد و رفت

هم درب خراب شد هم موتوری آسیب دید

گردنش تا قیامت بسته است چون دایی ام راضی نبود بنده خدا یه مسافرکش ساده باید جور اونم بکشه

الهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم آخه چه فکری کردی ؟

فکر می‌کنی اگه موتور سوار اتفاق مهمی براش افتاده بود راننده نمی تونست دنبال تو بدود و تو را بگیرد ؟

فکر می‌کنی پلیس آگاهی نمی تونست رد تو را به عنوان قتل غیر عمد بگیره ؟

فکر می‌کنی مردمی که احتمالا اون دور و بر بودند دنبال تو نمیومدند و تو را بگیرند و بدن دست پلیس ؟

آخه چرا فکر میکنید که اون قدر زرنگ بودی که یک نفر را کشتی و در رفتی و پلیس هم تو را شناسایی نکرده ؟

اینو بهت بگم پلیس آگاهی خیلی قوی هست و اگر تو واقعا توی روز روشن جلوی چشم یک عده مرتکب خلاف سنگینی شده بودی سریع تو را شناسایی میکرد . پس نگران نباش . احتمال زیاد اتفاق مهمی برای موتور سوار نیفتاده !

ببینم اون دور و بر دوربین نبود ؟

تازه اگر دوربین هم نباشه سر چهار راهها دوربین هست بانکها دوربین دارند خیلی مغازه ها دوربین دارند اگر تو مقصر بودی پلیس راننده تاکسی را میبرد دوربین‌ها را چک میکردند تو را ردیابی میکردند و الان زندان بودی .

شما همونی هستین که در مورد ایدز هم تایپیک می‌زدین ؟

خودشو.چیز میزه همون اول خودم فهمیدم.همونه همش میگفت سم سوسک زدم پیرمرد شده نکنه بمیره.هر دفعه فکر میکنه چی سوزه کنم مخ کاربرا رو درگیر کنم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بابا نمیشناسمشون

با نطر کاربرا میخوای به چی برسی  دقیقااا وقتی نه میشناسی طرفو و نه اون خیابون رو یادته ؟

اگر از نطر شرعی عذاب وجدان داری از یک مرجع تقلید بپرس که‌چکار کنی از نطر قانونی هم میتونی بری پیش وکیل . ولی به نطرمن وسواس فکری داری و باید بری پیش روانپزشک

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂