2733
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت اگه پسر نَزایی از ارث محروم میشید

| مشاهده متن کامل بحث + 90709 بازدید | 771 پست

بگید باشه اول تو بزا دومیش منم

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احساس کردم خودت دلت پسر میخواد ،چه اشکالی داره برو دکتر و زیر نظر باش .ولی اگه راست میگی که مادرشوهر ...

آره مثل جاری من

توی شهر زندگی میکنه کارمند است

با کارخونه دارها معاشرت میکنه

ولی یک روستای پدری داره

میگه مردم اونجا چون پسر دوستن باید پسر بزام 

اینقدر بزاد تا پسر بیاره

کسی اسلحه زیر گلوش نگذاشته بود.

اینا روشون نمیشه بگن خودشون ببو    هستن

حرف مردم را بهونه می کنند.

بعد مگه آدم گداست که دست به دهن بقیه باشه؟؟؟؟

😂😂😂😂

استاتر خدایی مادر شوهرت چطوری میتونه کسی رو از ارث محروم کنه مگه اینکه تا خودشون زنده هستن همه رو بده به کسی دیگه 

بعدم شما مگه بخاطر ارث ازدواج کردی که نگران ارث هستی 

اگه فامیل هم بودن دلیلت برای پذیرش این ازدواج چی بود 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740

بهش بگو"میشه علاوه بر محروم شدن از ارث درخواست دیگه ای ازتون بکنم؟"وقتی پرسید چی؟بگو"میشه بعد از به دنیا اوردن دختر نازنینم،از دیدن قیافه شما هم محروم شم؟"اگه این لطفو کنید،تا ابد دعاتون میکنم

قبل از هر چیزی طرز فکرشون خیلی مزخرفه شماهم نباید زیاد بها بدی به اینجور آدما 

ولی در کل اگر میخوای بچت پسر بشه سه ماه قبل از اولین اقدام به متخصص زنان زایمان مراجعه کن اونا یه سری رژیم هایی میدن برای همسرت و خودت که روی جنسیت بچه خیلی تاثیر داره 

برای مثال مصرف کلسیم و پتاسیم احتمال دخترزایی رو زیاد میکنه

یاد دوران قاجار افتادم ک زنهای ناصرالدین شاه پسرای همدیگرو مسموم میکردن واسه تاج و تخت 😂

مسموم 

من شنیدم سوزن میکردن توی سر نوزاد تا بچه مشکل دار شه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
همچین ادمه خود خواهی این کارو نمیکنه وحتی اگه بکنه میتونن شکایت کنن و در بعضی از مواقع برمیگردونن&nb ...

اگر فرد در زمان حیاتش و در سلامت کامل عقل اموالش رو به کسی ببخشه پس از فوت قابل برگشت نیست . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2706