2733
2739

قهوه ؟

چای سبز شنیده‌ بودم اما قهوه عادی نه 

شاید منظورت قهوه خاصی هست که خودش روش نوشته چندبار در روز

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

ناشتا باید بخوری

و همچنین ورزش کنی

قهوه سبز هم برای کالری سوزی خوبه

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه همون قهوه عادی هم کم میکنه وزنو خیلی شنیدم ولی نمیدونم چن بار در روز و چقد بخورم

عزیزم به نظرم استفاده نکن زیاد چون کافیین داره اضطراب میاره 

روش های دیکهغرو انتخاب کن

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
نه همون قهوه عادی هم کم میکنه وزنو خیلی شنیدم ولی نمیدونم چن بار در روز و چقد بخورم

من روزی یه شات اسپرسو میخورم اصلا چاق نمیشم

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊
2738
ناشتا یکم حالمو بد میکنه

اگه حالت رو بد میکنه نخور خوب چون قهوه رو حتما باید ناشتا خورد تا لاغر کنه

گلم دانه چیا رو با قرص جوشان منیزیم b 6 ناشتا بخوری لاغر میکنه 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
واقعا؟؟؟

آره من خودم وزن کم کردم 

دانه چیا رو نیم ساعت توی آب ولرم خیس کن بعدش با قرص جوشان بخور

2706