2733
2734
عنوان

بابام خیلی از گوشی استفاده میکنه

91 بازدید | 13 پست

من اولین باره درمورد مسائل در این حد شخصی تاپیک میزنم.چند روزه بابام خیییلی بیش از اندازه مشغول گوشیه و از سرکار میاد میخوابه یا با گوشیه بعد میره یه دوری میزنه و کم و کسری میخره دوباره میاد تو گوشیه باز میخوابه.عملا انگار نه انگار که عضوی از خانوادس.امروز مامانم بهش گفت که من نمیدونم تو اون گوشی چی داره که یکسره دستته.خونه فلانی رفتیم سرت تو گوشی.مهمون اومد خونمون سرت تو گوشی.هرچیزی حدی داره.یکم برای من و بچه ها وقت بزار.بابامم عصبانی شد...شما باشید حس نمی کنید خبراییه؟تا الان اینجوری نبوده و سابقه بد هم نداشته

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید خستگیشو از این راه تخلیه میکنه

کارش خستگی زیاد نداره.وقتی خسته باشی میخوابی استراحت میکنی نه اینکه مدام تو گوشی

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
مگه خبری باشه سرشون رو میکنن تو گوشی انقدر تابلو

نمیدونم والا.ولی واقعا عادی نیس.اخلاقشم عوض شده...امیدوارم چیزی نباشه

2740
دقیقاااا مثللل بابای منهههه

وای خیلی بده.من که تو این چیزا اصلا حساس نیستم خیلی این چند روز اعصابم ریخته به هم

منو توام همسنیم

عه موفق باشی عزیزم  

وای خیلی بده.من که تو این چیزا اصلا حساس نیستم خیلی این چند روز اعصابم ریخته به هم

منمم واقعا بابای من علاوه براون با صداای بلند مدام با تلفن حرف میزنه

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲
مرسی عزیزم همچنین رشته دبیرستانت تجربیه؟

آره تجربیم:)