2733
2734

مال منم!،الان ۱۲روزی میش دست نزدم اصلا درنمیاد موهای ابروم😑چکنم

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازاین شامپو به ابروت استفاده کردی؟

نه

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
شوهرمنم خریده ولی روش نوشته نباید به هیچ جای آدم بخوره میترسم استفاده کنم میگم یه موقع مودرنمیاره عو ...

نه به صورتت نزن .

من میخوام اینکارو کنم که  صورتمو بااب خیس کنم با انگشت کوچیکه یا گوش پاکن بزنم ابروم  بعد پنج دیقه بشورمش  به صورت نمیخوره

2738
نه به صورتت نزن . من میخوام اینکارو کنم که  صورتمو بااب خیس کنم با انگشت کوچیکه یا گوش پاکن بز ...

عزیزم منم ریزش ابرو دارم میشه اگ جواب داد‌ بمنم بگی بزنم ؟❤️

شما شوره ابرو هم داری؟

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
عزیزم منم ریزش ابرو دارم میشه اگ جواب داد‌ بمنم بگی بزنم ؟❤️ شما شوره ابرو هم داری؟

نه شوره ابرو ندارم .

من شمارو میشناسم  چرا دکتر نمیرین   از چیه  چرا مشکلتون حل نمیشه؟

بنظرم بزنم  نکنه بدترشه 😂

نه شوره ابرو ندارم . من شمارو میشناسم  چرا دکتر نمیرین   از چیه  چرا مشکلتون حل ن ...

اگ منو مبشناسید پس باید بدونید ۵ تا پزشک رفتم داروهاشونو یکی یکی با صبر زدم و خوب نشدم اگرم کامنت میذارم میخوام ببینم کسی راهی داره یا ن 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
اگ منو مبشناسید پس باید بدونید ۵ تا پزشک رفتم داروهاشونو یکی یکی با صبر زدم و خوب نشدم اگرم کامنت می ...

فقط در این حد میدونستم که ابروتون میریزه  و راهکارهای مختلفی رو انجام دادین .

کدوم شهر هستین؟ دکترای تهران خوبن میتونید تهران هم برین شاید خداخواستو ریزش ابروتون قطع شد .

واقعا برای خودمم سواله برای هر مریضی حتی ناعلاج درمان پیدا شده  چرا هنوز ما نمیتونیم برای ریزش ابرو و مو راهی پیدا کنیم و درمانشیم

فقط در این حد میدونستم که ابروتون میریزه  و راهکارهای مختلفی رو انجام دادین . کدوم شهر هستین؟ ...

تهرانم و برج ۹ هم پیش بهترین پزشک تهران بودم ک ۳ ماه ی بار میشه ازش وقت گرفت 

شما چند وقته درگیرید ؟

2706