2737
2739
عنوان

يه لحظه بياااين يه چيزي شده

187 بازدید | 16 پست

د و س پسرم منو از خودش بالاتر ميبينه عين عقده ايا پست يه دخترو كه فك كنم خواهر دوستشه و تو كارش موفق شده گذاشته بعد ديدم براشم كامنت اينجوري گذاشته😍👏🏻

برا منم اين كامنتو گزاشته بود واسه پستش

تازه خودم گفتم كامنتمو جواب بده ولي واسه اين زود كامنت گذاشته و پستشم استوري كرده تا من حرص بخورم

چون دختره شده مدير يه جا و ماشينشم از مال من بالاتره 

فقط استوري كرده كه من ببينم ميتونست نذاره

خيلي ازش ناراحتم چيكار كنم؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا هدفش چي بوده مگه من چيكارش كردم😭😭 تازه اون شبيه عنه اون دختره

نقطه ضعفتو فهمیده دیگه . به اون دختر بیجاره فحش نده کرم از پسره است . کلا اخلاقشون همینه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2740
نقطه ضعفتو فهمیده دیگه . به اون دختر بیجاره فحش نده کرم از پسره است . کلا اخلاقشون همینه

آره فهميده خب بفهمه بايد اينجور كنه؟

ديروز سه ساعت دير جواب پيامشو دادم انقد زور داشته اينجوري كرده قبلنم درمورد مجيد رضوي كنسرتش استوري گذاشتم زور اونم بهش داشته اومده از اين عن مايه ميزاره

آره فهميده خب بفهمه بايد اينجور كنه؟ ديروز سه ساعت دير جواب پيامشو دادم انقد زور داشته اينجوري كرده ...

به جای همکاری فکر رقابته دیگه . بچه ها توی تاپیک گفتن منم میگم جدا شو

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
چرا با پسرای عقده ای که از خودتون پایینترن میرین توی رابطه که اینطوری باهاتون رفتار کنن آخه؟  ...

اين تازه به دوران رسيدس الانم خودش به جايي رسيده ولي نميدونم با من چرا اينجوري ميكنه باور كن من تازه اهل تعريف و كلاس گزاشتنم نيستم شاغل نيستم ولي در حد اونا ساپورتم ميكنن خونوادم

اين تازه به دوران رسيدس الانم خودش به جايي رسيده ولي نميدونم با من چرا اينجوري ميكنه باور كن من تازه ...

ببین اگر میخوای بسوزه که پرسیدی فقط راهش اینه بدون هیچ توضیحی از همه جا بلاکش کنی.  بدون هیچ توضیحی ازش جدا شو.  ازین عقده ایه تازه بدوران رسیده که برا تو دوست پسر در نمیاد.  حداقل طوری جداشو که تا عمر داره یادش نره.  حداقل بفهمه هیچ پخی نیست.کسی براش سر و دست نمیشکنه.  زیادی بخواد ادا و اصول در بیاره برگه ی شانسش رو میسوزونه و برای همیشه به زباله دان تاریخ میپیونده. 

هرکی هم واسطه شد و پرسید بگو کاری کرد که تاریخ مصرفش تموم شد انداختمش دور.  

به همین راحتی

2706