2737
2734
عنوان

نصیحتی از طرف شما به من😍✨️🫂

229 بازدید | 27 پست

به یه نوجون ۱۶ ساله

اول از همه اینارو بگم که دیگه تکراری نباشه

درسم خوبه جز شاگرد ممتازام

تیزهوشان درس میخونم

هدفم پزشکیه تهرانه 

وارد رابطه نشدم و تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدم نمیشم

هیچ دوست صمیمی ای ندارم(به دلیل زخمایی که خوردم ازشون)

ورزش میکنم

هر چن وقت یبار یه مهارتو یاد میگیرم

سلامت روانم خیلی مهمه برام و دارم روش کار میکنم

زبانم خیلی از قبل جدی تر دارم ادامه میدم

خانوادمو خیلی دوست دارم اما اونا اونقدری که باید بهم محبت نمیکنن

افرین

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهارت های ارتباطی رو یاد بگیر

کتاب خوب بخون

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

همینجوری ادامه بده با هرکس نگرد

عاشق نشو

عاشق نشو 

عاشق نشو

به خانواده احترام بزار

نماز قرآن خیلی خوبه بخون

دلت شکست خدا رو صدا بزن

همیشه سعی کن وابسته نشی

و برای منم دعاکن

2740
همینجوری ادامه بده با هرکس نگرد عاشق نشو عاشق نشو  عاشق نشو به خانواده احترام بزار نماز قر ...

من خیلی سخت عاشق کسی میشم

به هیچ کس اعتماد ندارم

همیشه نماز میخونم روزه میگیرم

یادم رفت اینارم بگم😂

چشم عزیزم محتاجیم به دعا

کسی که خودکار محبت نکنه،هرچقدرم سعی کنی،نمیتونی تغییرش بدی و فکر هم نکن اگر بهشون بگی،چیزی عوض میشه،در بهترین حالت بصورت موقت و دوباره بعد از مدتی شرایط مثل قبل میشه،میزان لطف و محبت خودتو نسبت به هر کسی اعم از خانوادت کنترل کن،فقط به خانوادت احترام بزار

فقط روی درست تمرکز کن،موفق شو،زندگی خودتو بساز و برای هیچ کس زندگی نکن

همیشه میخونم روزه ام میگیرم

ماشالله به شما

امشب شب قدره، التماس دعا 

تاپیک آخرم رو هم خواستی بخون و انجام بده، ان شاء الله حاجت روا باشی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706