2733
2739

یه خاله دارم فضوووول گوشیش سوخته گفت بده کارتون باز کنم بچم بخوابه منم از کجا بدونم میخواد بره تلگراممو چک کنه   بعد رفت تو اتاق اومده میگه پشت سر فلانی چرا با شوهرت حرف زدی؟؟ نمیگی گناهه؟؟ گفتم از کجا فهمیدی میگه پیامات منم برگشتم گفتم تو غلط اضافه کردی پیامای منو شوهرمو خوندی 30 سالته ادم نشدی از این به بعدم نمیشیو... بعد مامانم گفت بابابزرگت شنید چی گفتی به حمیده ناراحت شده الان من شدم مقصررر  برم به بابابزرگم بگم چیکار کرده؟؟تاحالا به هیچکدوم از خاله هام توهین نکردم امروز واقعا ناراحت شدم

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ای بگیرم بکوبمش تو هم برو بگو چیکار. کرده خداوکیلی با 30 سال سن خجالتم خوب چیزیه

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2706