2737
2734

وزنش چقدر بود؟ و دقیق بگید چند هفته و چند روز بودید ک رفتید سونو 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

۱۹ هفته و ۳ یا ۴ روز بودم رفتم انومالی 

وزنش ۲۴۷ گرم

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

17هفته و 4 روز رفتم 183 بود 

ولی اصلا اصلا وزنش الان مهم نیست 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۹ هفته و ۳ یا ۴ روز بودن رفتم انومالی  وزنش از ۲ کیلو ۳ گرم کمتر بود

اشتباه نمیکنی؟ سونوی وزن رو حتما میگی که 28هفته به بعد میرن. 

توی انومالی ننباید اینقدر باشه زیر پونصد گرمه 

همتا اسم خـودمه♥
2731
۱۹ هفته و ۳ یا ۴ روز بودم رفتم انومالی  وزنش از ۲ کیلو ۳ گرم کمتر بود

😐😐😐 عزیزم؟

۲۹ هفته شاید منظورته

و الا شما تو ۲۳-۲۴ هفته زایمان کردی اینطور ک معلومه🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
17هفته و 4 روز رفتم 183 بود  ولی اصلا اصلا وزنش الان مهم نیست

آره خب ولی ب نسبت همین وزن، تا هفته ۲۸ ک میری سونو وزن، وزنش زیاد میشه... بعذش دیگه رژیم میگیری ک وزنش بره بالا یا حالا هرچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشتباه نمیکنی؟ سونوی وزن رو حتما میگی که 28هفته به بعد میرن.  توی انومالی نهایت پونصد ششصد گرم ...

آنومالی چند هفته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشتباه نمیکنی؟ سونوی وزن رو حتما میگی که 28هفته به بعد میرن.  توی انومالی نهایت پونصد ششصد گرم ...

وای راست میگی 

۲۴۷ گرم 🤦‍♀️🤦‍♀️

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
😐😐😐 عزیزم؟ ۲۹ هفته شاید منظورته و الا شما تو ۲۳-۲۴ هفته زایمان کردی اینطور ک معلومه🤣

آره اشتباه نوشتم حواسم نبود 🥲

من هربار ۳۰ هفتگی پیگیر وزن میشم نه زودتر چون ویار شدید دارم وزن خاصی نمی‌گیرم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

۱۹ هفته و ۶روز رفتم ۳۱۶ گرم بود  

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

شما سونو ۱۶ هفته دادید؟ یعنی انومالی؟،

جنسیت رو گفت؟

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
شما سونو ۱۶ هفته دادید؟ یعنی انومالی؟، جنسیت رو گفت؟

آره ۱۶ هفته و ۴ روز رفتم آنومالی

جنسیتم گفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40