2737
2739

حالا هنوز به اون نقطه نرسیدم

ولی یک نفر ازدواج کرد بعد مامانش دهن همه را صاف کرده بود که ما خیلی خوشبختیم که دخترم ازدواج لاکچری کرده

و شماها همتون بدبختید و پایین ترید

حالا که دختره طلاق گرفته همه خیلی شادن

نظرتون چیه؟

بچه ها فخرفروشی نکنید و دل بقیه را نشکنید دنیا خیلی بالا پایین داره

نه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از بدبختی انسان ها ناراحت میشم چون روزگاره میچرخه ممکنه همون مشکل برای من پیش بیاد 

فقط بدبختی و اتفاقاتی که برای غیر انسان ها میفته تغییری تو حالم ایجاد نمیکنه

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

لحظه سختیه واقعا ناراحتی کسی که دلتو شکستی ببینی 

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

اره یه دونه داریم تو فامیل   متاسفانه پوزه همه پسر هارو به خاک مالیده  هر  روز   با این دومادش   نمیدونم چش شده این خالم 

..... . . . . . . . .. . . . . . .از یکی.   پرسیدن . . . تفهاهم یعنی چه گفت برو سئوال بعدی.   .. ینعی قبول کن برو سئوال بعدی 🤧 
2706