2737
2739

پریروز برا ثبت نام کنکور رفتم کافی نت بعدش یه برگه ثبت نام بهم داد و گفت ۴تیر کارت ورود به جلستو بیا بگیر 

برا گرفتنش چی باید ببرم و اینکه توی سایت سنجش باید کاری انجام بدم یا مستقیم برم کافی نت بگیرم؟؟😰😰😰😰😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

دو سه روز مونده ب کنکورت باید بری کافینت همون لحظه میده بهت 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

همون برگه ثبت نام که اول بهت داد رو نگه دار 

بعدش هر وقت باید کارت ورود به جلسه بگیر همون برگه رو ببر تا از اطلاعات اون برات کارت چاپ کنه

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

خانوما تاپیک آخرم رو گزارش میزنید

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
برم همون کافی نتی که ثبت نام کردم یا هر کافی نتی میتونم برم

فرق نمیکنه

2706