2737
2739

بنظرتون بر میگرده چهار ماه تموم شده ولی من پیگیر بودم الان ی ماه کاملا کات شدیم ..خودم دیگ خدا حافظی کردم اون سین هم نزد نمی تونم باور کنم اون همه عشق دوست داشتن ..حال دلم خیلی خراب ..حتی واتساپشو حذف اکانت زده خودش رفته خارج ..من روبیکا حذف اکانت زدم ..ولی ت روبیکا هس 

دلم میخواد پیام بدم دوباره روبیک نصب کنم ..ولی می‌دونم منو نمی‌خواد تمایلی ندارع باهام باشه ولی دوسم داره شاید با یکی دیگ هست 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و چون خودتونو محدود به کسی یا چیزی میکنید رنج میبرید اما اگه خودتونو م ...

من شخصیت ضعیفی ام ..وفادارم ..نمیتونم ب این راحتی فراموشش کنم ..الآنم گریه کردم اوایل اصلا شب ها خواب نداشتم 😔💔

2731
منم یساله داغونم هر وقت رفتم دنبالش جوابمو نداد  دعا کتید بمیرم

بمیرم برا دلت درکت میکنم 😔💔

منم حال روز ترو دارم از ت چرا رفت 

اشکالی نداره بزارید همینطوری باشه حالتون ..

تا کی دارن عذاب میکشم زخم خوردم اونم از کسی فک میکردم عاشقامه هیجوره پشتمو خالی نمیکنه😔💔رف عین خیالش نیس

تا کی دارن عذاب میکشم زخم خوردم اونم از کسی فک میکردم عاشقامه هیجوره پشتمو خالی نمیکنه😔💔رف عین خیا ...

زندگی اون چیزی رو که ما نیاز داریم بهمون میده ...باید همه راه ها رو رفته باشید و رنج بسیار کشیده باشید تا انگیزه رها شدن از رنج رو پیدا کرده باشید تا مِیل پیدا کنید به بیدار شدن و شناخت وجود خودتون..مثل اینکه از دردِ تنهایی وارد رابطه با کسی بشید و از رنج اون باز یه کار دیگه انتخاب کنید و از خطای اون کار باز رنج بکشید و دیگه درک کنید رفتن به شرایط های مختلف منو از رنج رها نمیکنه و خوشحالم نمیکنه چون منبع خوشحالی و شادی و خوشبختی درون خودمونه نه در شرایط ها و اتفاقاتِ بیرونی..

2738
زندگی اون چیزی رو که ما نیاز داریم بهمون میده ...باید همه راه ها رو رفته باشید و رنج بسیار کشیده باش ...

ممنون عزیز دلم