2737
2739

شاغلم درآمدم عالی نه ولی خوبه

درآمد همسرم ازم پایینتره

اخلاقای بدش ک اذیتم میکنه :

اجتماعی نبودن و گوشه گیر بودن نه دیدن فامیل من میاد نه فامیل خودش 

تو کار منزل کمک نمیکنه مگر با کلی اسرار و داستان

زودرنج و عصبی و تند خو بودن و گاهی بددهنی کردن

لجباز و یه دنده بودن

بی عرضه بودن ۶ ساله ازدواج کردیم نه خونه داریم نه ماشین نه موتور نه هیچی

سابقه اعتیاد داره که همش نگران برگشتش هستم

اخلاقای خوبش :

خسیس نیست داشته باشه خرج میکنه واسم

اهل خیانت نیست

محبت میکنه

اهل کتک زدن نیست

همش میگم تا بچه ندارم بهتره برم و عمرمو تلف نکنم باهاش چون زندگی شادی ندارم آرامش ندارم 

من دلم یه زندگی شلوغ میخواد پر رفت و آمد پر تفریح و مهمونی پر گشت و گذار 

زندگیمون خیلی بی روحه خسته شدم😔😔

همینایی که گفتی با آرامش و محبت ولی جدی به خودش بگو.بزار بدونه این اخلاقاش تا کجا تورو‌رسونده و قراره به کجا ختم بشه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
همینایی که گفتی با آرامش و محبت ولی جدی به خودش بگو.بزار بدونه این اخلاقاش تا کجا تورو‌رسونده و قرار ...

گفتم میگه من درونگرا هستم مدلم همینجوریه تو هر جا دوسداری برو خودت تنها

هیچی براش مهم نیست کلا همه اینارو خیلی بهش گفتم دلش میخواد فقط تو خودش باشه و دنبال علایق خودشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم میگه من درونگرا هستم مدلم همینجوریه تو هر جا دوسداری برو خودت تنها هیچی براش مهم نیست کلا همه ...

خدا خفه کنه اون کسی که اولین بار درونگرا انداخت دهن ملت.اینا هم گرفتن دستشون و‌ خون به جگر همه میکنن.ببرش مشاور.جدی بهش گوشزد کن که خسته شدی بگو یه مدت از لاک به من خودت بیا بیرون و بامن همراه شو شاید خوشت اومد.همسرخودمم همینه ولی خوب با اصرار من و مشاور الان همه جا میاد به خودش خوش نمیگذره  ولی خوب من حالم بهتره.یه جاهایی من گذشت میکنم و فدا میشم یه جاهایی هم اون باید کوتاه بیاد و کنار بیاد

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2728
خدا خفه کنه اون کسی که اولین بار درونگرا انداخت دهن ملت.اینا هم گرفتن دستشون و‌ خون به جگر همه میکنن ...

آره دقیقا خدا لعنتشون کنه

منم گفتم حداقل بخاطر من بیا زندگی مشترکه ی جا من کوتاه میام یه جا تو اما تو کتش نمیره 

عزیزم‌شما تنهایی بدون شوهرت تفریح نمیری، بعد میخوای بری تنها تو شهر غریب زندگی کنی؟

من‌بودم از همچین شخص بامحبتی که اهل خیانت و خساست نیست طلاق نمیگرفتم.انقدر شعور داره که ازادت گذاشته بری تفریح کنی.

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
عزیزم‌شما تنهایی بدون شوهرت تفریح نمیری، بعد میخوای بری تنها تو شهر غریب زندگی کنی؟ من‌بودم از همچی ...

اخه آدمی ک هیجا کنارت نیست تو مشکلات و بدبختیام نیست.من دلم میخواد بچه بیارم اما میترسم از اینکه همینجوری ک الان بی خیاله اونومقع ام بیخیال باشه و همه مشکلات بچه رو دوش من باشه

2740
اخه آدمی ک هیجا کنارت نیست تو مشکلات و بدبختیام نیست.من دلم میخواد بچه بیارم اما میترسم از اینکه همی ...

طلاق خیلی خیلی سخته. فکرهاتو کن

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!