2733
2739
عنوان

شاد کردن دشمن

183 بازدید | 10 پست

مامانم میگه دشمن شاد نباش! 

یعنی با کارهات دشمن هاتو شاد نکن و از مریضی هات و بدبختی هات به دشمنت نگو نقطه ضعفی دستش نده با کسی که با تو حسودی و بخیلی میکنه با پیشرفت هات با، با سلیقگی و اینات بسوزن هیچوقت جلو حسودا و دشمنات با ظاهر بد نباش و همیشه شیک باش و لباس خوب بپوش همیشه هم خونه زندگیت جلو حسودات برق بزنه 

چقدر مواقفید؟ 

خیلییییییییییییی

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

با اینکه از نظر خیییلی ها.     خیلی چیزها دارم که جای حسادت و دشمنی داره

ولی.    خودم.   هیچ کدوم رو مهم  نمیدونم.  برای همین هم دنبال دشمن یا حسود برای خودم نیستم.    پس برام مهم نیست جلوی دیگران چطور رفتار کنم.    رفتار عادی خودم دارم.     البته زیادی حرف نزدن از داشته ها یا. ناله نکردن ز نداشته ها. واقعا اخلاق خوبی 

ما که دشمن شاد دنیا و اخرتیم مامانم مریضی سختی گرفته از اول پارسال تا حالا  یکی از فامیل های نزدیکمون وقتی از جاهای دیگه میشنوه و در جریانه پوز خند میزده بارها دیدم اسم مریضی مامانم که میاد یا بیکاری من که به خاطر مامانم ترک کار کردم چون نمیتونست کارهاشوانجام بده از بیکاری من خوشحال میشه حالا یعنی خیلی هم باهامون خوبه دشمنیشو قشنگ میبینم از مریضی مامانم و بیکاری من خوشحاله انگار برا خدا کاری داره مریضی مامانمو به اونم بده چقدر بعضیا بی ذاتن