2737
2739
عنوان

عفونت قارچی واژن

114 بازدید | 16 پست

سلام دوستان لطفا کمکم کنین من حدود ۲ ۳ روزه واژنم خارش داره و حس میکنم لا/بیاهام متورم شده تو گوگل سرچ کردم اجتمال اینکه عفونت قارچی باشه بیشتره اگه چیزی میدونین یا اگه درمانی چیزی بلدید به منم بگید خیلی میترسم و کلافم 

روم نمیشه به کسی بگم حتی مامانم و واقعا دارم اذیت میشم اگه کسی تجربه ای داشته به منم بگه که جای نگرانی هس؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ترشح سفید و علایمی مثل بوی بد ترشحات و سوزش و خارش و التهاب احساس داغی و گرما در کانال واژن دارید یا خیر 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740
عزیزم احتمالا پریودت تازه تموم نشده ؟ که بعدش رابطه جنسی داشته باشی؟

فعلا برای پریودم زوده و آخرین روز پریودم حدودا ۲ روز قبل عید بود ولی رابطه جنسی زیاد ندارم و اگه باشه هم  همیشه با کا/ندوم

فعلا برای پریودم زوده و آخرین روز پریودم حدودا ۲ روز قبل عید بود ولی رابطه جنسی زیاد ندارم و اگه باش ...

اها 

چون من خودم مثلا امروز که پاک شدم شبش که رابطه جنسی داریم بعد رابطه خارش میگیرم و لابیا هام کمی متورم میشه

ولی از فرداش دیگه خوبه 

فقط اولین رابطه بعد پریودی اینجوری میشم

گفتم شاید توهم مث منی

ترشح آره ولی بوی بد نه سوزش هم کمه ولی خیلی خارش دارم

احتمالا به عفونت قارچی مبتلا هستین  

مهم ترین عامل بروز و گسترش  کاندیدیازیس یا عفونت قارچی محیط مرطوب آلت تناسلی و واژن هست   بهداشت فردی تون رو رعایت کنید و از دستمال برای رفع رطوبت بعد از طهارت استفاده کنید 

باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا از نظر میزان التهاب و علایمی که برای پزشک قابل تشخیص هستند آنتی بیوتیک و دارو های  متناسب با نیاز تون تجویز بشه 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706