2737
2739
عنوان

نظرتون راجب رشته طراحی دوخت فنی

87 بازدید | 8 پست

از جو مدرسه و معلم و دانش اموزا و معایب و محاسنش بگید و اینکه چطور باید متوجه شد رشته‌ای که توش خوبیم همینه یا نه 

چون رشته ام انسانیه و میخوام تغییر بدم خیلی مسخره میشه تو اینم موفق نباشم و علاقه نداشته باشم

نه نرو‌من‌رفتم بازار کارش خوب نیست 

انسانی هم آنچنان بازار کار خوبی نداره، معلما که از حقوقشون ناراضین وکالت و روانشناسی هم اشباع شده 

به انسانیم که علاقه ندارم چیکار کنم پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😐کی گفته

من کلا علاقه به انسانی ندارم حتی مطمئن نیستم انسانی بمونم بتونم دیپلمم رو بگیرم، وکیل پایه یک می‌شناسم هنوز تو یه دفتر اجاره‌ای کار می‌کنه و روانشناس هم از در و دیوار ریخته ولی کلا حتی اگر درآمد داشته باشن من نه به انسانی علاقه ای دارم نه به زیر شاخه‌هاش

طراحی دوخت فنی هم طراحی داره هم خیاطی

من هنرستان نمونه میخونم

خیلیم راضیم

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
2740

من ‌‌رشتم طراحی دوخت فنی حرفه ای بود .

دیپلم گرفتم دیگه ادامه ندادم .

ولی دوستام دارن برا لیسانس میخونن .

باید به خیاطی یا طراحی علاقه داشته باشه .

من عاااشق خیاطی‌ام .

حتی اگه مشتری نداشته باشی .برا خودت میتونی خیاطی کنی .یا کارت خوب باشه میتونی برا مزون خیاطی کنی