2737
2734
عنوان

بنظرتون مهم ترین دلیل بی اعصابی بعضی از مردم چیست

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شاید فقط چند درصدی مسائل مالی هم دخیل باشه

البته بیشتر مسلما از گرمای هواست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

دلایل زیاده.

مشکل خرج و مخارج..

توقعات زیاد که همه باید بهشون احترام بذارن.

اینکه قانون تو یه سری چیزا حاکم نیست. اون فروشنده که جنس منقضی فروخته رو باید جریمه میکردن اما الان طلبکارم هست.

2742

بدبختی ، پول ، نصف بیشتر مردم بی اعصابی که دارن مال خودشون نیست و بهشون انتقال داده شده میدونی چی میگم 

یعنی مثلا یکی بی اعصابه میرینه به شوهرش ، بعد شوهرش اعصبانی از خونه میزنه بیرون 

میره مغازه و سر کارکناش داد میزنه و کارکنا هم قهوه ای میشن میرن خونه سر زن بچشون خالی میکنن

بدبختی ، پول ، نصف بیشتر مردم بی اعصابی که دارن مال خودشون نیست و بهشون انتقال داده شده میدونی چی می ...

چرا پس کسی این زنجیره رو قطع نمیکنه یعنی گذشت ندارن مردم دیگه؟

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
چرا پس کسی این زنجیره رو قطع نمیکنه یعنی گذشت ندارن مردم دیگه؟

البته این نظر من بود 

بالاخره یجایی اخر این زنجیره  ینفر شکسته میشه و سکوت میکنه بالاخره یه نفر هست که دیوارش از همه کوتاه تره یه نفر هست که میریزه تو‌خودش 

اخرش هم همون یه نفرا  افسرده میشن

بی پولی برا همه صدق نمیکنه.

فامیل داریم میلیاردر،اعصاب نداره‌،با همه سر جنگ داره

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740