2733
2734

پسری که میگه از اول قصدم ازدواج نیست

کدومش ترسناک تره؟

اولی که بازی بده و به بهونه ازدواج بیاد جلو 

یا دومی ک بگه قصد ندارم

؟؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی ها قصی القلب هستند.

یعنی دختری که تمام درهای امید و آرزو بروش بسته شده و له اونها پناه آورده هزار دروغ میگن که یک لحظه ارضا بشن.

در کل

لیمو شیرین تا وقتی شیرینه که چاقو بهش نخوره

بعدش تلخ میشه

شیرینی با ارزشترین دارائی دختره

بعضی ها قصی القلب هستند. یعنی دختری که تمام درهای امید و آرزو بروش بسته شده و له اونها پناه آورده ه ...

چرا یه دختر باید انقد ضعیف باشه که برای نجات ارزوهاش پناه ببره به یه پسر ؟ خب معلومه هیچکس واسه همچین دختر داغونی ارزش قائل نیست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بعضی ها قصی القلب هستند. یعنی دختری که تمام درهای امید و آرزو بروش بسته شده و له اونها پناه آورده ه ...

خیلی زشته حرفتون واقعا متاسفم برای طرز فکرتون تو شاید فکر کنی بعد رابطه دست دوم میشی ولی افکارتو به دیگران تحمیل نکن

2740
حرفشون زشت نیست یه دختر وقتی ضربه میخوره دیگه از ته دل نمیخنده مثل همیشه شاد نمیشه

اتفاقا زشته میتونست جور دیگه ای بیان کنه یعنی چی چاقو بخوره تلخ میشه!!؟ هیچکی بعد ضربه خوردن از جنس مخالف نمرده اگرم مرده خودش زندگیشو پایان داده باید زندگی کرد زندگی! این افکار چرت و پرت رو جمع کنید ، اتفاقا من خودمم تو زندگی کم ضربه نخوردم ولی خب هنوز زندگی جریان داره

اونی ک میگه قصدم ازدواج برعکس عمل میکنه دقیقا 

هه 

نمیدونم آخرش با دوس دختر کی ازدواج میکنه

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
اتفاقا زشته میتونست جور دیگه ای بیان کنه یعنی چی چاقو بخوره تلخ میشه!!؟ هیچکی بعد ضربه خوردن از جنس ...

چرت پرت نیست حقیقت هست ضربه خوردت سخته العا شما هم دارید اعتقاداتون تحمیل میکنید.

زندگی میکنی ولی مثل اون روزها نیستی

چرت پرت نیست حقیقت هست ضربه خوردت سخته العا شما هم دارید اعتقاداتون تحمیل میکنید. زندگی میکنی ولی م ...

ولی بهتره این حرفا رو رواج ندیم چون تاثیر خیلی بدی رو ذهنیت نوجوونا داره اگه اشتباهی داشته باشن تو زندگیشون حس میکنن دیگه همه چیو باختن

2706