2737
2739

۴۰ نفر تعداد زیادیه 

زیاد به متفاوت بودنش فکر نکن ، به منظم بودنش فکر کن و هر غذایی که مهارت بیشتری داری 

رو دسر ها میتونی مانوور بدی 

شله زرد میتونی درست کنی 

خورش ماست اماده تهیه کنی سرو کنی و از این جور کارا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴۰ عدد تخم مرغ 🍳

به قدری متفاوت میشه که تا عمر دارن فراموش نمیکنن🤭😉

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731

۴۰ نفر 

نمیشه غذای جدید درست کرد که همه دوست داشته باشن.

دو تا بوقلمون شکم پر بده نانوایی بذارن تو تنور براتون

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
😂😂

🤭❤️😅

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740

من باشم مرغ میزارم با ادویه و پیاز زیاد ابلیمو اینا ابپز بشه بعدشم زعفرون بریز روشون بزار تو فر قشنگ سرخ ک شدن ابدار برشون دار ...فلفل ترکی هم اگه داری استفاده کن خیلی خوش رنگ و لعاب میشه...

خارج از شوخی من جای شما بودم 

مرغ و فسنجون میدادم با سوپ یا حلیم 

یا جوجه و کوبیده( اینارو میتونید از بیرون بگیرید خیلی به زحمت نیفتید فقط برنجو بزارید تو خونه با دسر و...)

2706