2733
2734
عنوان

وسایل مهم سیسمونی

86 بازدید | 11 پست

سلام سلاممم نینیم پسره و ۱۹هفته اشه مادرلیی که تجربه دارن میشه بگید وسایل ضروری سیسمونی چیا هستن و وسایلایی ک زیادمصرف نمیشن چیاهستن ممنون❤

کالسکه نیازت میشه

لباس و شوینده و پوشک و شیشه پستونک حتما میخوای که واضحه 

کهنه شور به درد میخوره چون لباساشو توی لباسشویی نمیشه ریخت و میکروبیه، مگه اینکه حوصله کنی با دست بشوری که سخته

گهواره یا تخت براش بگیر کنار تخت خودت بزاری بعد از ۶ یا ۸ ماه هم اتاقشو عوض میکنی بتونی جداش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس زیاد نگیر مخصوصا سرهمی 

کالسکه وکریر وصندلی ماشین ببین چقدر با ماشین پیاده بیرون میری

پسر من کولیک نداشت گهواره نخریدم تا الان که پنج ماهشه توخونه از کریرش استفاده میکنم حالت ننو میشه

2728
کمد و تخت و کالسکه و روروئک اینا میخری؟

تخت ازاونایی که پایینش دراور داره وقتی بچه بزرگ شد میشه برش داشت و تخت بزرگ بشه میخام بخرم دواام کمد یکیش برالباس یکیشم بالاش شیشه باشه برااسباب بازی  کالسکه و روروئک و نمیدونم خودم خیلی دوست دارم بخرم ولی همه جا باماشین میریم مامانم میگه لازمت نمیشه ولی من میخام هم کالسکه رو هم کریرو بخرم چون چند تا نوزاد دیگ هم توفامیلامون میخان بدنیا بیان نمیخوام بچه ام برااونارو ببنه بگه چرا من ندارم البته ما رسم داریم مامانم سیسمونیو بخره 

تخت ازاونایی که پایینش دراور داره وقتی بچه بزرگ شد میشه برش داشت و تخت بزرگ بشه میخام بخرم دواام کمد ...

اوخی

اگه اتاق جدا داری براش همه چی بخر

نداری کم بخر

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی😘
کالسکه نیازت میشه لباس و شوینده و پوشک و شیشه پستونک حتما میخوای که واضحه  کهنه شور به درد می ...

مشکل اینه مستاجریم و یه اتاق داریم کهنه شور من خودم دلم میخاد بقیه میگن نه بدردت نمیخوره من فکرمیکردم میشه لباساشوبندازم توماشین لباسشویی

لباس زیاد نگیر مخصوصا سرهمی  کالسکه وکریر وصندلی ماشین ببین چقدر با ماشین پیاده بیرون میری پس ...

لباسو همه میگن زیادنگیر ولی ادم میره بخره ازهمشون دلش میخاد برداره 

کولیک چیه؟

2740
اوخی اگه اتاق جدا داری براش همه چی بخر نداری کم بخر

یدونه اتاق داریم موندم تخت خودمونو جمع کنم برا بچه اتاق درست کنم ولی تو گوگل میخوندم نوشته بود ک مادروپدربه اتاق جدا نیازدارن نه بچه فعلن تصمیم گرفتم وسایلاشو پیش خوسایلای خودمو تختشم پیش تخت خودمون بزاریم تاببینیم چی میشه 

لباسو همه میگن زیادنگیر ولی ادم میره بخره ازهمشون دلش میخاد برداره  کولیک چیه؟

یکم جلو دلتو بگیر عزیزم

بهتره بعد تولدش با توجه به فصل و سایز کوچولوت خرید کنی اتفاقا بعدا که با بچه میری بیرون میبینی چقدر یه لباس بهش میاد ومیخری

اسباب بازی هم زیاد نگیر بزار بعدا با توجه به سنش وعلاقش بخر

بعضی بچه ها کولیک دارن به معدشون مربوطه وچند ساعت گریه میکنن میگن این بچه ها توگهواره یکم اروم میشن

مشکل اینه مستاجریم و یه اتاق داریم کهنه شور من خودم دلم میخاد بقیه میگن نه بدردت نمیخوره من فکرمیکرد ...

برای کهنه شورم من نگرفتم لباسش وبا دست میشورم وصابون اگه لک باشه تو ماشین نمیره باید با دست شست 

پتو ولباس های ضخیم میندازم ماشین 

یدونه اتاق داریم موندم تخت خودمونو جمع کنم برا بچه اتاق درست کنم ولی تو گوگل میخوندم نوشته بود ک ماد ...

تا شیر میخوره وکوچیکه نمیشه تو اتاق دیگه ای بزاریش

اوایل باید مراقب باشی شیر بالا نیاره برگرده تو گلوش

یکم بزرگتر میشه باید مراقب باشی برنگرده رو صورت 

بزرگتر شد باید مراقب باشه پتو نکشه رو سرش به این زودی نمیشه تنهاش گذاشت