2752
2734
عنوان

کیا اینجا کیپاپرن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 30 پست
این رای گیرری های عتیقه هنوزم هس؟؟؟؟؟؟؟؟ من هفتم بودم بود الان ۲ ماه تا ۱۸ سالگیم مونده   &nb ...

من عادت کردم    

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دآرم شرحه شرحه میشم کی برمیگردن البت جین برگرده از ماتریکس خارج میشیم😂 D-73😭

چون کنکور دارم حس خاصی ندارم

ولی شرحه شرجه نمیشم

چقدر ارمی ای؟

من خیلی استرس دیسبندیشونو داشتم.

ولی خب الان دغدغم نیستن واقعا

چون معتقدم کمکشونو تو زندگیم کردن و هنوزم یه عکسشون رو میزم هست

فقط ارزوی خوبی براشون دارم.

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
2731
چون کنکور دارم حس خاصی ندارم ولی شرحه شرجه نمیشم چقدر ارمی ای؟ من خیلی استرس دیسبندیشونو داشتم. ...

منم کنکور دارم 

۳ ساله 

ب لایو های جی کی عادت کردم اخه..

من برام مهم نبود دیسبندی 

چون دیسبندی برا بنگتن معنی نداره ..لنگ کمپانی نمیمونن که..

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
من هنوزم دوست دارم بیگ هیت کارکنم    

من رمز وای فای بیگ هیت و دارم ب درد میخوره ایشالله🤣

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
من رمز وای فای بیگ هیت و دارم ب درد میخوره ایشالله🤣

دوست داری بری کره؟ 

من جوگیر نیستم تو این موضوعات کره مثل دهه نودیای الان

ولی تجربه خوبی میشه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
دوست داری بری کره؟  من جوگیر نیستم تو این موضوعات کره مثل دهه نودیای الان ولی تجربه خوبی میشه

نه اصلا از کره خوشم نمیاد

امریکا دوست دارم..

دوست داری بری کره؟  من جوگیر نیستم تو این موضوعات کره مثل دهه نودیای الان ولی تجربه خوبی میشه

دهه نودی اهنگ بنگتن پلی میکنه میخوام بزنمش😂💔

ی خانومه اینجا خواستگار امریکایی داشت   شبیه ملوان بود

😂😂😂😂

خیلی هزینه آمریکا بالاست..