2733
2734

شوهرمو میگم

اینستا نداشته باشه نمیزاره منم بزارم اینطوری بازار کار منم می‌خوابه

از وقتی براش نصب کردم مخمو خورده🥴

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبرمومشکی۲ سابقم 💕« انار مامان و بابا تو راهه💖» «آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبرمومشکی۲ سابقم 💕« انار مامان و بابا تو راهه💖» «آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد عادی شده اینجور زندگیا!

پناه بر خدا

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2728
فقط جمله آخرت😐🤣 هم خنده داره هم گریه دار واقعا دیگه

🤣

ی مدته در تربیت فرزند به مشکل خوردیم دیوونم کرده 

حالا من به اون صورت هم تنبیه نمیکنم 

ولی بچم واقعا اذیت می‌کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد عادی شده اینجور زندگیا! پناه بر خدا

🥴بچه نداشتم تحمل نمی‌کردم

قول داده دیگه نزنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مسخره‌ترین نوع محدودیت اینه ک بگن نمیذاریم شبکه های اجتماعی رو نصب داشته باشی😐

بعد چطور ممکنه ک شما رو کتک بزنه و شما بچه داشته باشید و در مورد تربیت بحث کنید!!!

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
مسخره‌ترین نوع محدودیت اینه ک بگن نمیذاریم شبکه های اجتماعی رو نصب داشته باشی😐 بعد چطور ممکنه ک شم ...

چی بگم اسکل به تمام معنا افتاده به من 

اون رفتارشو درست کنه ک بچش اونو الگو کنه

وقتی اون جلو بچه مخالف تربیت منو باشه و بچه رو لوس می‌کنه نباید انتظار داشته باشه بچمون درست تربیت بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چی بگم اسکل به تمام معنا افتاده به من  اون رفتارشو درست کنه ک بچش اونو الگو کنه وقتی اون جلو ...

درسته عزیزم‌

چون در نهایت بچه ها شبیه پدر و مادر میشن هر چقدر ک بگیم اینو نگو اونو بگو

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
🤣 ی مدته در تربیت فرزند به مشکل خوردیم دیوونم کرده  حالا من به اون صورت هم تنبیه نمیکنم  ...

دیگه حالا تنبیه و کتک واقعا خوب نیست 

ولی گاهی هم آدم خسته 

میشه

دیگه 

واقعا

بخدا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
درسته عزیزم‌ چون در نهایت بچه ها شبیه پدر و مادر میشن هر چقدر ک بگیم اینو نگو اونو بگو

آره🤌🏻 ولی کیه ک بفهمه 

حالا خودش یکساعتم نمیتونه بچمو تحمل کنه هاااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه حالا تنبیه و کتک واقعا خوب نیست  ولی گاهی هم آدم خسته  میشه دیگه  واقعا بخد ...

🥺 واقعا نمیکشم بعضی وقتا 

زدن منم به اون صورت نیست ک دردش بیاد

لوسه انگشت بزنم بهش صداشو در میاره

چندبار تذکر میدم گاهی بار دهم دیگه از کوره در میرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از اطلاعاتش استفاده کن غر غرم نکن😉😅

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
از اطلاعاتش استفاده کن غر غرم نکن😉😅

🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40