2733
2734
عنوان

نبودن کیسه زرده و جنین😔

382 بازدید | 36 پست

بارداری های منم داستان شده 😪 بعد از دوتا سقط باردار شدم ده روز پیش سونو دادم حتی ساکم نبود دیروز دادم ساک خالی بود یه هماتوم هم داخلش،اینهمه استرس کشیدم دوباره تا ۲ هفته دیگه سونو نوشته،کسی بوده با این شرایط و بعد بچه بوجود بیاد خواهش میکنم جواب بدید 

هفته چند اولین سونوتو دادی که گفت کیسه زرده نیست؟

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما بااین شرایط حتما باید تحت نظر دکتر باردار بشی با برنامه ریزی و استفاده دارو  پیش دکتر خوب ت ...

ازمایشات و دادم گفتن مشکلی نیست، این ماهم با داروی لتروزول و امپول هاچ ام جی باردار شدم 

من خوزستانم

بعد از دو تا سقط آزمایش ایمنی و آزمایش انعقادی ندادی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706